| sonnnia a întrebat:

Hei TPUpuppy dog eyes! am o intrebareee.
Acum 1-2 m-am despartit de fostul meu prieten, dintr-o tampenie pe care am facut eu. Cand m-am certat cu el pentru ca eram geloasa iar el mi-a spus ca "ma iubeste "(pentru prima data) iar eu l-am ignorat total am continuat sa ne certam pana ne-am despartit. Acum de cand a inceput scoala am inceput sa vorbim (messenger si multe mesaje) dar nu stiu sigur daca ma mai place.Prietena mea cea mai bunaa spune ca inca ma mai placeee dra este foarte timid.As vrea sa-mi spuneti cum sa-mi dau seama daca ma mai place, ce ar trebui sa fac si cum sa scap de "fana" lui care este in continuu dupa el (e moarta dupa el). Multumesc multhappy FUNDA pentru cel mai complet raspund:*!

Răspuns Câştigător
| biobix a răspuns:

Stii.prietenii cei mai buni vad ce este adevarat :].vad chiar mai bine decat noi.Si tu ar trebui sa vorbesti cu el despre chestia asta, adica sa nu fii timida, fi directa, pur si simpluwinking si de "fana" lui vei scapa foarte usor daca veti fi din nou impreuna.daca nu dispare nici atunci din peisaj, du-te la ea si spune-i in fata sa dispara de langa el si sa n-o mai prinzi langa el, pentru ca oricum nu are nici-un rost. sper ca te-am ajutat cu cate ceva happy. bafta multa:*

3 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

E greu sa uiti pe cineva cand tii la persoana respectiva. Poate a asteptat doar un moment mai favorabil ca sa reia lagatura cu tine. Daca zici ca e timid ai putea sa-l intrebi daca mai simte ceva. Sigur o sa-ti raspunda. Nu a facut-o pana acum fiindca nu stie ce simti tu. Intreaba-l nu pierzi nimic.happy

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, singurul lucrul pe care il poti sa il faci e sa ii spui mai in gluma sau mai in serios sa iesiti la o plimbare si sa discutati despre ce ati avut prima oara. Daca te mai place at o sa iti zica, desi cred ca te mai place ca daca a zis ca te iubeste atunci. Daca ai iubit o fata nu o poti uita crede-ma ca stiu happy.

| vreau1alint a răspuns:

Ii trimiti un mesaj pe tel sau pe mess si il intrebi: 'Mai tii la mine?' sau 'Mai simti ceva pentru mine?' si o sa iti raspunda.