| dx20 a întrebat:

Hei TPU prietena mea are nevoie de cateva sfaturi pentru o prima intalnire cu un tip pe care l-a cunoscut acum cateva zile. Ei au vorbit pe mess si el i-a propus sa fie cu el iar ea a zis sa se cunoasca mai bine. Deci se vad maine. Are multe emotii si ii e frica sa nu se faca de ras. Cateva sfaturi?happy
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Pai sa nu se gandeasca la emotii. Spune-i sa faca o discutie fluida si cu diverse intrebari (doar asta inseamna sa cunosti pe cineva) si daca ii place baiatul sa zambeasca la glumele lui. Daca cumva nu ii plac intrebarile sa raspunda simplu cu Da sau Nu. Si sa arate natural si daca se machiaza un pic. Funda?

| roxana131 a răspuns:

Sa nu fie"falsa " la intalnire adica sa nu se dea cu fite si chestii sa fie doar EA
sa nu accepte avansurile lui
si sa aiba mare grija sunt multi pedofili pe lume. funda?