| aly a întrebat:

Hei TPU.Revin cu o problema..Deci am fost la un spectacol cu o verisoara de-a mea si acolo am intalnit o fata.S-a asezat langa mine, si mi-a dat de inteles ca ma place (cel putin eu asa am inteles). Dupa ce am plecat i-a dat mesaj verisoarei mele sa ii dea nr meu de telefon.(eu eram langa ea). I l-am dat si am vb sa ne intalnim a doua zi undeva.Eu am mers cu toata familia cu 2 prieteni (unul iubitul verisoarei,iar unul cel mai bun prieten al meu).Eu voiam sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea,dar nu puteam sa fac asta cu toata familia langa mine si nici nu aveam unde sa ma duc(asaca ca eu suparat nu puteam sa ii cer prietenia am stat langa ei, iar ea cand a trecut pe langa mine eu i-am zis doar "buna" si atat.
Apoi cand am ajuns acasa, ea ii da mesaj verisoarei mele sa ii dea si nr de telefon la piretenul meu ca ii place mult de el.EU i-am zis sa vorbeasca cu ea sa ii zica ca am fost suparat si de asta nu am vb cu nimeni, dar ea a zis ca ii place mult de prietenu meu si pe mine e suparata si de cateva zile n-am mai vb.
Ce sa cred, mi-am ceurt scuze si i-am zis ca n-am vrut si ea zice ca ii place de el.
Funda la cel mai bun sfat!

Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Daca ii placea cu adevarat nu zbura repede la atul. in plus nu imi place de ea. ce fata cere numere de telefon? eu in locul ei as fi zis sa-ti dea vara ta tie nr ei, nu invers. ce fata e asta? e o golanca! si se comporta ca atare! daca o vrei n-ai decat sa-i pui bete in roate cu amicul tau dar eu in locul tau as uita-o!

3 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Asteapta fata potrivita si nu te grabii.
Iti doresc o zi frumoasa.

| OkAyAn a răspuns:

Eu Sunt De Acord Cu MagdaLove La Fel As Fi Sp Si Eu!

| MagdaLove a răspuns:

Asta e....nu-ti face griji fete sunt mai multe decat iti doresti.eu iti zic sa te bucuri pentru prietenul tau si sa astepti pentru ca fata potrivita nu te va lasa balta ca a vazut pe unu mai nu stiu cum.te va iubi asa cum esti.