| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.Stiti cumva ce inseamna pozitia 22?

Răspuns Câştigător
| Or1Ginal a răspuns:

Poziţia 22- Albinuţa

Poziţia femeii e asemănătoare cu cea a mersului piticului, doar că aici ea nu se mai mişcă. Se aşază în poalele bărbatului, precum o albină pe o floare, şi rămâne nemişcată, bucurându-se de penetrările lui, care din această postură îi vor stimula atât clitorisul, cât şi anusul. Plăcerea e maximă.

14 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Http://www.click.ro/......11676.html

Toate pozitiile care te intereseaza ok?
Un An nou fericit! Cu cat mai multe pozitii experimentate:))

| DeyCj a răspuns:

Te referi la pozițiile sexuale?

| DedeeAndreea explică (pentru DeyCj):

Da!

| DeyCj a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Am revenit târziu...Tocmai ai primit răspunsul, și foarte bine explicat.Succes cu pozițiile

| JustMe6378962 a răspuns:

Uite care ii faza: noi, prietenii tai, ne-am saturat sa tot pui intrebari pe TPU, nonstop. Dar pe buna dreptate ca pui niste intrebari stupide de-a dreptul! Deci de luni pana acum ai pus vreo 8 intrebari prostesti, la fel ca asta. Mai linisteste-te!

| DedeeAndreea explică (pentru JustMe6378962):

Draga,daca ti se pare ca pun intrebari stupide,de ce mai raspunzi la ele? Ia mai taci tu din gura,ca nu esti sefa mea! Nu-mi zici tu mie ce intrebari sa pun! Pun ce intrebari ma intereseaza,nu ce intrebari vrei tu! Cel putin,numai tu te-ai saturat de intrebarile mele,pentru ca altcineva nu mi-a mai zis ceva de genul ce ai zis tu! Asa ca la revedere,chiar te rog sa nu imi mai raspunzi la intrebari! Asigura-te ca de la mine, nu mai primesti funda, ca dupa vocabular, esti una de la tara! Pa, pa!

| JustMe6378962 a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Inca....si ca sa stii ca tu esti oricum aia de la tara.

| DedeeAndreea explică (pentru JustMe6378962):

Eu stau in Bucuresti, si nu sunt de la tara! Si lasa-ma in pace, nu imi mai raspunde la intrebari!

| JustMe6378962 a răspuns (pentru DedeeAndreea):

E o tara libera! Fac ce ma doare muschiul sa fac!

| JustMe6378962 a răspuns (pentru DedeeAndreea):

A da! Stai nu m-am prins ca tu esti o bucuresteanca de aia! Stai ca m-am prins! Apropo: imi pare rau ca noi toti iti luam aerul, dar obisnuieste-te cu ideea ca nu esti tu buricul pamantului!

| Nelamuritul a răspuns:

Pozitia 22 lacu 22 la laku 1 poti catsiga un tricou TPU.

| obsercvayr a răspuns:

Sunt de acord cu Joker. Se numeste Albinuta!

| Cojocaru_Dragos_1994 a răspuns:

Albinuta