| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Stiu ca nu e bine ca nu o sa dorm, dar noaptea asta trebuie sa stau sa invat. Am enorm de multe lucruri de facut? Cum as putea face sa nu arat maine prea obosita si sa nu-mi fie somn? Cafeaua ajuta la ceva? Nu-mi spuneti sa invat maine dimineata; nu ma pot trezi dimineata. Important e sa nu dorm noaptea asta, sa stau sa invat.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, uite in sesiune eu beau multa cafea si cateodata un energizant daca e mi-e somn foarte tare. Daca te ia somnul plimbate cu cartea/caiete/foi si citeste. Spor la invatat si bafta la examen happy

1 răspuns:
| Biiba a răspuns:

Pai da cafeaua si sa ai becuri in camera.Dar iti dau un sfat:Asa am facut si eu si dim nu mai stiam aproape nimic.Dar treaba ta. Fundita plz.