| Lonelygirl a întrebat:

Sunt confuza... M-am imprietenit cu un baiat pe mess apoi ne-am intalnit, ne-am plimbat si cand m-a condus acasa m-a sarutat. Mai tarziu l-am intrebat daca suntem impreuna la care a spus ca nu i se pare sa fie o relatie deoarece nu avem subiecte de vorbit, insa eu vorbeam despre tot felul de lucruri. Nu am imi vorbit cu el 2 zile, dupa care m-a intrebat de ce nu mai vorbesc cu el iar eu nu i-am raspuns desi imi place de el, a inceput sa imi fie simpatic. Nu inteleg de ce nu a vrut sa fim impreuna, va rog sa ma scoateti din ceata.

3 răspunsuri:
| Lonelygirl explică:

Am spus ca ne-am intalnit in realitate, din contra pe mess vorbeam mult mai mult decat fata-n fata.

| AnonimGirll a răspuns:

Iesiti, vorbiti poate o sa vrea sa fiti impreuna daca te cunoaste in realitate.winking

| Senaris a răspuns:

Patesc si eu de foarte multe ori sa nu am ce vorbi cu fete. Mai ales cu ultima mea prietena. Vorbeam cam rar pe mess noroc ca se mai baga ea in seama ca eu ma jucam si asa am ajuns si impreuna. In fine, si eu mi-am pus problema: daca ma combin cu ea ce o sa se intample? si asa nu prea vorbim. Iesiti afara poate va vin mai multe in cap.winking