| ghfh a întrebat:

Sunt fata si am 13 ani. Este o rusine ca nu am avut vreun iubit pana acum?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

E o rusine sa zici ca la 13 ani n-ai iubit si n-ai facut sex, si vrei si n-ai cu cine, si care se ofera! aia-i o rusine! da cand n-ai prieten, inca t joci, iti traiesti anii, ma faci pe mine sa ma gandesc ca mai sunt si copii cu cap si cu radacini fixe! prea putini mai sunt copii la 13 ani! bv tie! si traieste-ti din plin varsta k n-ai sa mai dai de ea

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rusine e ca pui intrebari dina stea tampite

Răspuns utilizator avertizat
| Mαdαliηα a răspuns:

Nu. De ce sa fie? o sa ai timp mai tarziu si de asta. plus ca... nu cred ca vrei sa suferi asa devreme. sad Cand o sa ai, mai tarziu o sa iti doresti sa fii cum erai " inainte " libera si fara astfel de griji. Adica eu una imi doresc sa fiu iar ca inainte, sa nu-mi mai pese de nimic. Sa nu stiu ce e aia sa iubesti. Sau sa suferi dupa cineva. Mda kiss Ai grija puppy dog eyes. si nu te mai grabiiiii waiting

| r3ally a răspuns:

Da, e o rusine! Acum poti sa iti tai venele ca si asa traiesti degeaba!winking Ce e frate cu toti copii astia? Da' altceva in afara de intrebari de rahat nu aveti? oh go on S-a dus urat de tot generatia asta...

| ghfh explică (pentru r3ally):

N`am de gand sa mi le tai pentru ca nu traiesc degeaba! Daca tu o faci e treaba ta oh go on Si daca tot crezi ca intrebarea mea e de "rahat" nu mai raspunde la ea!winking

| r3ally a răspuns (pentru ghfh):

Tu crezi ca asta e o intrebare pusa de un om care gandeste normal? Ai 13 ani si atata te stresezi ca nu ai avut nici un prieten! Ce astepti? Sa creada lumea ca esti speciala si sa te laude aici sau sa te felicite? Aaaaa...si daca tu ai impresia ca eu traiesc degeaba atunci termina si tu o scoala, ia-ti viata in mainile tale si sa nu mai depinzi de absolut nimeni,, gaseste-ti un servici ca al meu in care sa reusesti sa iti castigi respect din partea colegilor, si multe altele!winking Si vezi ca totusi sunt cu 11 ani mai mare ca tine asa ca incearca sa gandesti de doua ori inainte sa spui cevawinking

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Eu de exemplu am începu sa ma întîlnesc la 15. e vîrsta ideala. nu te grăbi cu deciziile viața e inainte toata..succes

| imelenama a răspuns:

Nu

| AnaMaria_4205 a răspuns:

Probabil la scoala te simti prost, pentru ca ai specimene care ar face orice sa se dea in spectacol si au facut rost de un iubit. Stai linistita, nu trebuie sa ai iubit la 13 ani. Pana la urma, TU trebuie sa te simti pregatita pentru a avea o relatie cu cineva, nu cred ca ar trebui sa te bazezi foarte mult pe ce spun altii. Fii fericita ca esti unul dintre putinii copii normali care au mai ramas.

| Andraax3 a răspuns:

Si eu am 13 ani si nu am fost cu nimeni, dar m-au intrebat foarte munti baietii. Dar am preferat sa stau singura si ma simt foarte bine... asa ca sa fim linistitewinking :*.

| ClYocliX a răspuns:

Nu este o rusine.Nici nu ar trebui sa ai la varsta asta.Axeaza-te pe scoala.

| elefantulmagic a răspuns:

Nu cred cunosc femei care pana la 32 de ani nu au avut un iubit
P.S. iau cunoscut pe internet

| ghfh explică:

Si daca nu sunt urata? laughing