| anamaria987 a întrebat:

Buna am 17 ani si pana acum nu am avut un iubit pentru ca imi e cam teama /rusine ca nu am mai sarutat niciodata pe nimeni, cum se face?

Răspuns Câştigător
| TinaDeea a răspuns:

Nu există instrucţiuni pentru sărut... Când o fi să fie, o să vină de la sine, o să simţi cum se face. Nu trebuie să-ţi fie ruşine pentru asta, există lucruri mai rele decât un sărut. După ce o să-l experimentezi pe primul o să ţi se pară floare la ureche happy.
Te felicit că nu ai avut prieten până acum, poate crezi că este de rău, dar este de bine kiss. ai grijă la primul iubit, să nu se joace cu tine pentru că, să zicem, eşti ''începătoare''.
Sper că te-am ajutat kiss. O seară bună în continuare şi ai grijă de tine.

3 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Lasa el sa fac tot, iar la tine o sa vine din instinct

| Cupcake a răspuns:

Faci ce simti. Cu rusinea nu rezolvi nimic, cand o sa se intample, in momentul ala nu o sa-ti mai faci griji de genul ci te vei lasa dusa de val. Crede-ma. Asa ca nu iti mai face griji in privinta asta. Pup

| Sergiu6666 a răspuns:

Nu exista o tehnica anume doar pur si simplu o faci vine de la sine daca simti ceva pentru persoana cu care vrei sa te saruti big grin mult noroc :*