| LoveAndLove2000 a întrebat:

Am 14 ani jumatate si pana acum nu m-am sarutat cu niciun baiat.....si imi este rusine ca atunci cand o sa am un iubit sa nu stiu cum sa fac.....deci intrebzrea mea este cum se saruta?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Sarutul nu se invata, el se practica.Nu trebuie sa iti fie rusine. Si eu tot in jurul varstei aleia am avut primul sarut, o sa fie bine, stai linistita.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te impacienta, totul la timpul sau.In primul rand este necesar ca sa fii intro relatie de prietenie/amicitie iar pe parcurs cand aceasta va avansa sa ajungi sa te saruti cu persoana respectiva. Poti fi sigura ca vei sti ce trebuie sa faci se invata involuntar sau te va invata partenerul daca el va fi unul mai mare cu cativa ani decat vei avea tu.

| LoveSleep a răspuns:

Se pupă, nu se sărută.
Îl pupi frumos pe buze, iar de acolo incet, incet o să treceți mai departe. Dacă o să-i bagi limba-n gât prima dată o să-l ineci.

| Doub a răspuns:

Ai 14 ani.straight facestraight facestraight face

| AlexDFY a răspuns:

Nu te mai plictisesc cu,, sarutul vine de la sine, nu exista nici o regula,, pur si simplu, cand simti ca este momentul potrivit, iti atingi buzele tale de ale lui laughing

Răspuns utilizator avertizat