| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU sunt intr'o situatie nu prea buna adica nu stiu ce sa fac... deci eu cu un baiat am stat 2 luni de zile si dupa aceea ne'am daspartit ca era prea autoritar si a mai intervenit si o fata intre noi doi dupa 3 saptamani mi-am gasit alt baiat care sunt si acum cu el adica de 3 luni ne'am mai certat dar ne'am impacat dar vaza este asa : Multe fete care au fost cu el imi spun ca de multe ori le spunea ca se gandeste la mine si ca saruta la mine si gand le saruta pe ele se gandeste la mine.sad si de cand am auzit chestia asta imi e cam mereu gandu la el si cand ies cu actualu afara si il sarut cateodata imi vine gandu la fostul dar nu stiu ce sa cred..chestile astea care imi spun prietenele oare sunt minciuni oare el le-a pus sa imi zica asta ca sa fie din nou cu mine?sad Ajutorr!crying

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Daca te metita si te iubea acum era el langa tine nu actualul! lasa trecutul si nu te mai gandi la el!
Traiesteti relatia langa actualul si nu mai lasa ca fostul sa intervina intre voi, ma refer la gandurile tale!
Ai incercat o relatie cu el si nu s-a putut, nu se va putea nici daca mai dai o sansa dupa atata timp!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te mai lua dupa ce zic fetele alea pentru ca nu ai de unde sa stii daca iti spun adevarul sau nu, daca el vroia sa fie cu tine cred ca iti zicea asta personal chiar daca ai prieten

| Șhoghetăn a răspuns (pentru mona):

Faza este ca si el are prietena si chiar si fata aia mi-a spus ca i-a zis ca se gandeste la mine sad si el e un pic cam timid in legatura cu dragostea sad

| mona a răspuns (pentru Șhoghetăn):

Nu stiu ce sa cred, mai bine lamureste,, problema,, cu el [vorbeste cu el]

| Șhoghetăn a răspuns (pentru mona):

Pai am sa vorbesc cand va intra pe mess ca la telefon nu imi raspunde ca de obicei dar daca a vrut sa ma puna intr-o situatie nasoala a reusit

| Geniuss a răspuns:

happy nasol crede-ma ascultai inima esti pusa intro situatie destul de delicata un sfat incearca sa lasi trecutul si sa privesti doar prezentul

| Șhoghetăn a răspuns (pentru Geniuss):

Inima mea imi zice vin acum si creieru imi spune ho nebuno...

| Geniuss a răspuns (pentru Șhoghetăn):

Cum am spus esti pusa intro situatie destul de delicat... daca il iubesti Lupta pentru EL..deoarece tu esti indragostita de el si nu merita sa il pierzii :p

| Șhoghetăn a răspuns (pentru Geniuss):

Da si el? si'a batut joc de mine acum nu stiu daca e adevarat ce zic fetele alea sau sunt doar minciuni daca vrea sa fie cu mine sa imi spuna in fata si gata.o sa vorbesc cu el cand intra pe mess ca la telefon ca intodeauna nu imi raspunde

| Geniuss a răspuns (pentru Șhoghetăn):

Aiurea acum doar timpul a mai ramas sa decida ce va urma sad

| Șhoghetăn a răspuns (pentru Geniuss):

Sa fie sanatos daca a vrut sa ma puna intr'o situatie naspa a reusit eu sunt buna sa dau sfaturi la alti dar la viata mea nu stiu ce sa fac cu ea.