| nuaicumdecipa a întrebat:

Sunt noua pe aici. Am nevoie de ajutorul vostru! Cum bine stiti, se apropie Sfantul Valentin. Si atunci o sa fac 1 luna si o saptamana cu prietenul meu. Nu vreau sa ii iau o cana sau o perna in forma de inima. Vreau ceva simbolic si sa il pastreze mereu.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| smileforme01 a răspuns:

Sau un colaj de fotografii cu voi 2 puse frumos intr-o rama:* succes:* si aniversare placuta:*

| nuaicumdecipa explică (pentru smileforme01):

La asta m-am gandit si eu.

6 răspunsuri:
| Sophiee a răspuns:

Ii poti lua o bratara sau un lantisor de argint.Alea le poate purta mereu.Sau cumpara-i o pusculitza amuzanta, de cate ori pune maruntis in ea isi v-a aminti ca este de tine. pupici:*

| Sophiee a răspuns (pentru Sophiee):

De la tine *

| NebOonaТьKa a răspuns:

O inima de piatra big grin adica o inima mare din ceva metale

| DsoaraG a răspuns:

Buna^^ Aceasi dilema am avut-o si eu. Poti sa cumperi doua jumatati de inimioara si una sa o pastrezi tu, cealalta el sau poti sa faci un calendar, cu poza voastra. Fa-i ceva de mana ta daca esti creativa, un medalion, etc. Fi creativa si unica. Sper ca te-am ajutat. Succes :*

| Ghitanusoferdetir a răspuns:

Get naked, bring beer! Enough, he should not forget!