| Miruna145 a întrebat:

Voi ce parere aveti, dupa ce ne-am despartit, fostul mi-a propus sa ramanem prieteni si sa facem sex. Am acceptat de cateva ori pentru ca inca mai tineam la el dar acum daca mă intreaba nu mai vreau sa accept pentru că mă va considera o "usuratica". Voi ce ziceti ar fi mai bine sa nu accept?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fă-i ce vrei și ce simți tu, nu te mai gândi la ce și cum crede el. când intri într-o chestie de asta îți asumi că e doar sex, că altfel continua relația. dacă tu aveai impresia că acceptând să faci asta îl faci să se răzgândească în ce privește despărțirea, ei...surpriză.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tie nu-ti este inca clar, ca vrea doar sex de la tine, ca sa nu plateasca alte curve?
Acum depinde doar de tine, cat esti dispusa sa decazi pentru el si sa-l satisfaci.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca nu mai simti nicio atractie sentimentala fata de el, dar esti pe deplin multumita si mereu satisfacuta de calitatea actului sexual in sine, atunci in aceasta situatie poti continua sa te intalnesti cu el ca in orice prietenie fara beneficii, pana iti vei gasi un nou iubit. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca s-a despartit de tine ce rost mai are sa faceti sex?

| Andreeush a răspuns:

Păi și ce ai vrea să auzi?
Ești naivă că ai acceptat, chiar dacă îl iubeai trebuia să ai respect față de tine și să îl lași în pace.

| sofisis a răspuns:

Daca sexul e bun si sentimentele nu mai sunt o problema, continua.

| alina2k18 a răspuns:

Cauta altulwinking care vrea si relatie, ala doar vrea sa fufu si el ceva ca e singurel si peezda noua se gaseste greu laughing si labica e boring zi de zi laughing

| ywar a răspuns:

Ti-o baga bine? Continua, e sanatos pentru pisic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi cum așa? alea câteva ori nu ai fost o ușuratică și acum ești? Nu o sa pot niciodată sa înțeleg fetele.

Nu el te considera o ușuratică ci tu te întrebi și te simți ca una, pentru că nu funcționează cu nici o fata mai mult de câteva ori până la un moment dat in care o sa te simți o ușuratică și nu o sa mai accepți sa faci asta...
Daca tu îți imaginezi că va mai fi ceva intre voi doi te înșeli, ți a zis prima data că veți rămâne prieteni la tine ce înseamnă asta? El că băiat ii convine sa faca doar sex cu tine fara sa-și piardă prea mult timp cu tine, tu vrei exact invers sa l faci pe el să petreacă cat mai mult timp cu tine.

| M1989 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu mai accepti. Pentru el esti doar o masinarie pentru asi satisface unele pofte.

| Numeexistent3 a răspuns:

Nu in *** nu fii curva