| Wziee a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de cateva saptamani ( el m-a bagat in seama ). Este foarte simpatic doar ca niciodata nu incepe el conversatia, mereu ii dau eu mesaj si apoi vorbim..Nu stiu ce sa fac. Sa astept pana imi da el mesaj primul sau sa ii dau eu? Nu vreau sa ma creada sacaitoare. Dau funda va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Daca pana acum tu erai cea care incepea conversatia, acum ar fi cazul sa-i "lasi putin spatiu", sa vezi daca te contacteaza si el pe tine. Daca o va face inseamna ca e interest de tine, daca nu, inseamna ca isi pierde timpul si cu altele.

| neutrino a răspuns:

Acum este timpul sa mai astepti, lasa-l sa te mai caute si el. Nu-l invata rau!

| tinysatan a răspuns:

Lasă-l în pace până îţi dă el mesaj, aşa vezi dacă este întradevăr interesat de tine.

| Razed a răspuns:

Lasă-l pe el să trimită mesaje primul și așa ai să vezi dacă te place sau nu adică ca da mesaje din an în paște asta înseamnă să îl lași baltă dar dacă trimite mesaje la fel cum trimit și tu asta înseamnă că te place. Succes!