| FiftyShades99 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat pe facebook cam toata ziua(si jumatate din noapte)de vreo saptamana-doua. Problema e ca e putin cam ciudat,adica asteapta sa fie bagat in seama si dupa e ok. Ne am intalnit in seara asta si mi a spus dupa ca sunt draguta si etc. Uneori imi lasa impresia ca ma place, alteori nu. Ce parere aveti? Avem 16 ani amandoi.

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Este nesigur pe el. Poate este blocat intr-o relatie anterioara sau poate nu este stapan pe propriile sale sentimente.Ar trebui sa ii dai de inteles ca il placi cu adevarat si ca vrei sa te mai caute si el, asta te-ar face sa te simti iubita. Daca va raspunde afirmativ dorintelor tale inseamna ca te iubeste.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu e sigur pe tine si nu vrea sa pice de prost. Poate ca tu nu ii arati lui ca il placi. Da-i si tu lui ceva semnale, spune-i ca ai vrea sa iesiti mai des.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru SkyPilot):

surprisev-ati intors maestre?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru SkyPilot):

Este nesigur pe el. Poate este blocat intr-o relatie anterioara sau poate nu este stapan pe propriile sale sentimente.Ar trebui sa ii dai de inteles ca il placi cu adevarat si ca vrei sa te mai caute si el, asta te-ar face sa te simti iubita. Daca va raspunde afirmativ dorintelor tale inseamna ca te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, uneori te place, alteori nu...

| L1feDRAIN a răspuns:

Poate il atragi nu e destul sa crezi ca te place.

Virsta nu are nimic legatura cu viitoarele relatii posibile dintre voi 2, 16 ani ambii? nu e nimic.

Poate te place si asteapta semnale de la tine, poate ii esti prietena buna si il atragi.

Parerea mea: Daca il placi dai semnale, daca nu..fii prietena nu mai mult.