| loveeeyouu a întrebat:

Hei, stiti "casa parasita" din letea, Bacau? Toata lumea spune ca acolo a fost un teatru in care s-au omorat oameni etc etc, infine eu vreau sa-mi spuneti ce a fost mai exact acolo un teatru, o casa... nu luati chestia asta in gluma imi petrec mult timp din zi acolo si vreau sa stiu ce a fost " casa" aia, toti ne contrazicem. Si raspundeti doar cei care stiti nu luati in ras, scuzati categoria, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stefi26 a răspuns:

A fost un teatru care a dat faliment si dupa treaba asta sau stabilit satanisti o vreme si de aia se zice ca ii bantuita ca faceau aia ritualuri. funda

| loveeeyouu explică (pentru stefi26):

Dar, s-au omorat oamenii, ceva de genu asta mai infricosator s- intamplat?

4 răspunsuri:
| stefi26 a răspuns:

Da pentru ca ritualurile sataniste implica sacrificarea umana dar in general sunt distruse de belzebut de si este posibil ca unele sa fi ramas intre dimensiuni putand astfel sa te afecteze

| Daniel_Sandu_2001 a răspuns:

A fost un teatru, a dat faliment. Nu e nimic cu moarte sau ceva de genul (am explorat toata incaperea de cand erau scaunele de la teatru)

| hehe1234 a răspuns (pentru Daniel_Sandu_2001):

Ba da, azi am fost cu prietenul meu acolo iar cand voiam sa intram la subsol am simtit un miros piternic de aghiazma si trandafir puternic, incepusera sa se auda niste pasi de tocuri din spate, pasii se auzeau extrem de clar chiar daca pe jos e plin de cioburi si alte chestii, daca chiar era cineva in spatele nostru trebuia sa se auda sticla cum trosnea la fiecare pas iar pasii nu aveau cum sa se auda de la subsol ca e camera mica (stiu cum e ca am mai fost o data acolo acum mai mult timp si nu s-a intamplat nimic) si nici de la etaj ca acolo e mai mica. Acum nu stiu poate ca ni s au parut noua ca auzim pasi dar mirosul de aghiazma si trandafir nu il pot explica