| xallesdx a întrebat:

Vreau sa va adresez o intrebare doar asa ca sa imi fac o parere definitiva despre tipii ce gandesc asa...
Deci fetelor, daca un baiat va spune de la prima intalnire ca el dupa max 2-3 sapt vrea sa faca `prosti` cu voi...Ce ia-ti spune?
Ia-ti da verde? Ati accepta? Vreau cat mai multe pareri sa vad cum gandesc majoritatea fetelor. Vreau raspunsuri sincere, fiecare cu opinia ei...Nu judec pe absolut nimeni.
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| AdaElla a răspuns:

Spune-i sa se duca la gara. Baiatul nu te merita. Crede-ma. Am fost si eu in situatia ta si i-am dat cu flit baiatului. Nu pune niciodata botu si nu ceda in fata lui chiar daca esti foarte indragostita de el.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte rare fetele care l-ar accepta,sexul fara relatie,fara "povestea" de dinainte,este refuzat scurt si baiatul considerat profitor,nu fair play!
Fetele adora sa fie cucerite,iubite,rugate,implorate,mintite si,la punctul culminant(pe care il aleg ELE),sa cedeze triumfator...
Cea care va accepta sa cedeze fara scenariul asta,poate juca lejer in orice film xxx,e acelasi lucru.
Da,sunt relatii care incep cu sex si pot dura o viata, dar sunt coincidente la fel de rare ca oazele in Sahara.
In plus, desi cu totii stim ca scopul final e sexul, jocul e cel care convinge, nu intentia declarata!

| foxsilver a răspuns:

In nici un caz nu as accepta! O afirmatie ca aceea m-ar face sa ma simt ca un "produs de larg consum", iar despre el as crede ca este un mare consumator de sex, unul care doreste sa-si mareasca numarul de cuceriri, doar pentru a-si satisface orgoliul de "Don Juan".

| SantaAndrei a răspuns:

Daca spune asta(eu baiat fiind) te sfatuiesc sa ii dai papucii din primawinking pentru ca inseamna ca doar asta are de gand si dupa ce se "distreaza" putin e posibil sa te paraseasca

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Mi se pare stupid sa pui presiune asupra unei fete. O las pe ea sa imi dea semne ca e pregatita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș spune că graba strică treaba, mai ales în relații.

Nu m-aș grăbi să spun că vrea doar sex; poate nu e așa experimentat în relații și hormonii nu mai stau locului, dar suntem oameni și avem rațiunea care ne face să ne controlăm.

Dacă mă refuză și consideră că e deja timpul, aș crede că nu mă merită și nu merită nici respectul meu, trupul meu, așa cum nici el nu îmi respectă condiția.

Deși eram prea mici pentru sex, am început să vorbim despre el abia după vreo 8 luni. Era destul de bine informat și nici nu s-a gândit să mergem mai departe de niște săruturi.

| xCrazyGirl a răspuns:

Eu as spune nu. nu de alta dar sunt prea mica pentru asa ceva laughing (am 14 ani)

| 26Geo a răspuns:

Stii vorba aia "Mama prostilor e mereu gravida"? vrea sa se aplice si in cazul tau.Te sfatuiesc sa cauti pe altu care sa te iubeasca, nu sa puna conditii tampite.Acum daca vrei sa stai capra, ai grija cu "iezii", nu mai vrem "iezi", sunt si asa destul de multi.Bafta

| andreiandronic a răspuns:

Daca el spune de la anceput ca vrea sa faca prosti cu tine urmareste doar asta asa! foarte rau pentru ca dupa ce o veti face s-ar putea sa te paraseasca!

| BenDover a răspuns:

Fara deci tongue... Daca un baiat iti spune de la prima intalnire ca el vrea ca intr-un anumit timp sa intretina relatii sexuale cu tine, iti spune direct si clar cu ce scop vrea sa intre in viata ta, depinde de tine ce urmarestiwinking