| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Cunosc un baiat de anul trecut care nu ma prea baga in seama, credeam ca e un baiat cu nasu pe sus, dar anul acesta am inceput sa iesim afara cu mai multi prieteni, si a inceput sa imi placa de el. Am observat ca si el se uita la mine pe ascuns cand eu ma uit in alta parte. Nu vreau sa par disperata dar astept pareri. Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| EuIonutz15 a răspuns:

Incearca sa-l bagi in seama, pe messenger, facebook sau prin telefon.
Si usor, usor o sa va cunoasteti iar dupa o sa-ti dai seama daca cu adevarat iti place de el si invers.
Nu te grabii sa-i dezvalui sentimentele tale pana nu esti sigura pe tine. Mult noroc.

| ohmygod132 a răspuns (pentru EuIonutz15):

Este o idee destul de buna, dar problema este ca nu il am la prieteni si daca i-as trimite eu cerere cred ca si-ar da seama. happy

| EuIonutz15 a răspuns (pentru ohmygod132):

Daca il bagi la prieteni pe messenger / facebook nu inseamnă ca vrei neaparat o relaţie cu el.