| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Cunosc un baiat de anul trecut care nu ma prea baga in seama, credeam ca e un baiat cu nasu pe sus, dar anul acesta am inceput sa iesim afara cu mai multi prieteni, si a inceput sa imi placa de el. Am observat ca si el se uita la mine pe ascuns cand eu ma uit in alta parte. Nu vreau sa par disperata dar astept pareri.

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Buna. Frumoasa ''povestioara''. Pai, pentru inceput uitate la el fix in ochi apoi intoarcete in alta parte si zambeste.
Intra in vorba cu el sau prietenii lui, poate asa o sa va cunoasteti mai bine...