| Katherineeeee a întrebat:

Hei! Uitati cum sta treaba: am un vecin la bloc, cam cu vreo 4 ani mai mare decat mine de care a inceput sa-mi placa mai de mult.El iese pe afara cu catelusa sa si prietenii sai, in week-end stand mai mult.Am intrat asa cu el in vorba, il salutam cand treceam pe langa el, insa problema este urmatoarea: cum sa-mi dau seama daca ma place daca atunci cand vorbesc cu el tine privirea in pamant si raspunde cu putina raceala, iar cand este cu prietenii sai la o distanta cam de 5-6 metri se uita dupa mine si-mi zambeste, iar prietenii lui mereu ma privesc intr-un fel anume... avand o blandete in privire, parca vrand sa ma protejeze-imi urmaresc fiecare miscare si cand trec pe langa ei se opresc din ce fac si ma urmarest cu privirea.Deci ce parere aveti? Dau funda!

1 răspuns:
| EliiAmphetamine a răspuns:

E clar că tipul te place. Nu ezita. Încearcă să vorbeși mai mult cu el. Așa, vei avea șansa la o relație cu el. Baftă!