| Sirhandra a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta puppy dog eyes, uitati problema mea:
Plac un tip, care este vecin cu mine. Am inceput sa ne vedem mai des, adica de ieri laughing, dar mno, in rest ne-am mai vazutbatting eyelashes
El pana acum s`a mai uitat la mine, dar am o prietena Anca, care`l place si ea, si tot imi spune ca el se uita la ea... Imi spune ca nu-l place, dar eu nu o cred big grin
Revenind la ziua de ieri: Am fost cu Anca sa o chem pe o prietena de`a mea, Adelina ( Amn` 2 stiu ca`l plac, azi le-am spus ca nu-l mai plac. pentru ca poate ma dadeau de gol. laughing )
Cand am ajuns din nou la mine pe strada, am inceput sa sar ca o caprarolling on the floor), si a trecut si acel tip, s`a uitat la mine. Eu fugarindu`ma cu Adelina, si cum Anca ramanand langa o masina, care se pare ca dadea in drumul pe care a luat`o acel tip, Mihai, mi-a spus ca Mihai a spus : ``ce proaste`` sau ``ce capre``, eu nu o cred pentru ca eu si Mihai avem cam acelasi comportament big grin.
Dupa ce s`a dus respctivu` tip, am inceput sa ma fugaresc cu Adelina, si ne-am dus si noi la acel tip, dar fugarindu`ne, nu dorind, asa si s`a bagat si el in jocul nostru: a incercat cred ca pentru cateva secunde sa`mi faca cu Adelina un fel de ambuscada. Dupa cea plecat Mihai, am vazut ca se uita in spate la mine ( azii am vazut ca se uita la mine, si cand treceam cu privirea prin fata lui, imediat schimba directia )
Mai pe seara cand am inceput sa ne mai fugarim ( eu si georgiana) am inceput apoi sa jucam cu totii jocuri ( eu, el, Anca, Adelina, frate`mi`u, fratele lui Mihai, un prieten de`al lui mihai si verisoara Ancai)
Euu m`am asezat jos si Mihai si prietenul lui rau infata mea, apoi l-am vazut cum s`a uitat la mine, apoi si-a reintors privirea ( avea gura deschisa rolling on the floor )
Pe urma, m`am ridicat si am mai fugit putin, apoi iar am venit si m`am asezat jos, si a venit si Mihai si s`a asezat langa mine la un metru juma` distanta si se uita` la mine ( s`a asezat exact ca mine), iar cand era mihi de fugarit, si cand ma fugarea, doar p mine statea si cand intram in casa venea langa mine si numara pana la 10 ca sa ma poata prinda.
Dupa incheierea jocului, toti s`au adunat in juru` meu ca sa vada ceva pe telefon, si Mihai a venit si s`a agatat de umarul meu si a inceput sa citeasca.
[ mi-a mai zis Anca ca atunci cand ma fugarreau, el m`a facut proasta si cretina, spune ea ca numai ea l-a auzit chatterbox )
O alta faza a fost cand, el a vrut sa o convinga pe Anca sa joace un anumit joc, ca sa-l putem juca si a luat`o`n brate, si mi-a zis mie sa o iau de o mana si el de cealalta.
L`am mai surprins si azi privindu`ma doar ca lua rapid privirea cand vedea ca`l observam, si am ost provocata sa tac o ora, si cand taceam, ma jucam pe telefon si a inceput si el sa se joace, doar ca in partea opusa mie a strazii, si cand ma ridicam, maii tragea o privire pe furis la mine. Il mai observam laughing
Deci: Pe cine >place Pe mine, pe Anca sau pe alta big grin?
Va roog puppy dog eyes HELPP MEE crying
Sau funda + voturii!
Mersii Anticipatt! love struck

4 răspunsuri:
| Sirhandra explică:

Scuzee ca am scris prea mult. dar va rog, aveti rabdare sa cititi si ajuta`ti`ma sad. daca putti. lasati`mi id`u vostruu big grin

| sweetnatasha a răspuns:

Probabil incearca sa se dea la toate fetele si sa vada cu care-i merge. Daca tie personal iti place de el va trebui sa ai foarte multa rabdare si sa-i dai de inteles dupa un anumit timp ca-l placi si sa vezi ce reactie are. Daca se eschiveaza, este exact cum ti-am spus eu...iar asta inseamna pierdere de timp big grin bafta

| Sirhandra explică (pentru sweetnatasha):

Nu e genu' de tip ce sa se dea la mai multe si sa o ia p cea cu care.i merge :d

| Sirhandra explică (pentru sweetnatasha):

Care'i id'ul tau:d?