| Nikoleta29 a întrebat:

Bună, vă rog să mă ajutați cu um sfat deoarece sunt cu moralul la pământ. Sunt într-o relație de 5 ani cu un băiat cu care am și un copil dar în urmă cu o săptămână, am făcut o greșeală: l-am înșelat. Eu m-am angajat recent la un hotel din Cluj ca și cameristă și aici interacționez zilnic cu o mulțime de persoane, în special bărbați. Totul s-a întâmplat acum o săptămână când, în timp ce mă aflam în baia unei camere din hotelul respectiv, de fapt era ora 17:00 și eram la ultima cameră după care urma să plec acasă dar managerul hotelului, un băiat drăguț, a venit să verifice camerele și evident, a intrat în camera în care eu mă aflam. El de la început s-a purtat mai aparte cu mine în sensul că mereu mă întreba dacă sunt bine, că dacă am nevoie de ceva să apelez la el că mă ajută în orice problemă. În timp ce mă aflam în camera respectivă și schimbam cearșafurile, el a bătut la ușă, a intrat înăuntru, s-a uitat puțin prin cameră și a început să caute vorbă cu mine. A început să mă întrebe dacă am prieten, dacă sunt într-o relație iar eu, puțin surprinsă, i-am răspuns că nu. Nu știu de ce, dar pe moment i-am zis că nu am o relație și că sunt singură iar din una în alta, el mi-a spus că după ce termin camera respectivă, să urc puțin sus, într-un apartament din acest hotel în care el locuiește, ca să-mi spună ceva iar apoi a plecat insistând să vin că are să-mi spună urgent ceva. După ce am terminat, am încuiat ușa, am lăsat cheia la recepție, m-am schimbat și am urcat sus, la el. Am bătut la ușă, el mi-a deschis și a zis să intru. Când am intrat, el era puțin băut și avea în mână o sticlă de șampanie așa că i-am spus să-mi spună de ce m-a chemat iar atunci, el s-a apropiat de mine, m-a privit 10 secunde în ochi și m-a mângâiat pe față, spunându-mi că nu a văzut o femeie mai frumoasă decât mine după care, a încercat să se apropie mai mult ca să mă sărute dar eu m-am dat înapoi și i-am zis să înceteze. Atunci, el mi-a spus că simte ceva pentru mine încă de când am venit în acest hotel și că nu a fost noapte înc are să nu adormă cu gândul la mine iar în acel moment, nu știu ce mi s-a întâmplat dar m-am emoționat oarecum, eu nefiind obișnuită să aud asemenea vorbe din partea bărbaților, mai ales că iubitul meu este un tip deloc romantic, care nu mi-a dat niciodată o floare și niciodată nu mi-a spus că sunt frumoasă. Atunci, el m-a rugat să iau loc pe canapea și să beau cu el un pahar de șampanie iar eu i-am spus că trebuie să ajung acasă, că am o urgență. El a insistat, așa că eu am zis că mă duc până la baie iar când am intrat în baie i-am trimis iubitului meu mesaj că a intervenit o problemă și va trebui să rămân puțin peste program, că mai am niște camere de făcut. M-am întors de la baie, am mai băut câteva pahare de șampanie și la un moment dat, el m-a luat în brațe, m-a pus pe pat și am început să ne sărutăm din ce în ce mai tare. Eu i-am spus că vreau să plec, dar el nu mă mai lăsa și m-a sărutat într-una, făcându-mă să mă excit și să nu-mi mai pot controla instinctele. În următoarea clipă, s-a dezbrăcat, i-am făcut sex oral și am făcut sex. Pe moment a fost plăcut, nu spun că nu mi-a plăcut. După ce am trminat, am făcut un duș, m-am îmbrăcat și am plecat acasă iar el mi-a spus că i-a plăcut cu mine și că vrea să ne mai întâlnim. Acum, de o săptămână, el tot insistă să o facem iar iar eu nu vreau să mai greșesc încî o dată și nu vreau ca actualul meu iubit să afle, de teamă să nu ni se destrame relația, la care eu țin enorm dar am intrat într-o stare foarte aiurea, am remușcări și îmi pare rău că l-am înșelat. Mă tem că dacă-i spun mă va lăsa și nu-mi doresc asta deloc pentru că îl iubesc foarte mult. Cu el am o fetiță în vârstă de 2 ani și ei doi sunt viața mea. Ce aș putea să fac să trec peste asta, să scap de remușcări? Și nu vreau să mă judecați pentru că și voi, la rândul vostru știți foarte bine că l-ați înșelat măcar o dată. Vreau doar niște sfaturi sin partea unor oameni maturi.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna a scenariu de film porno mai mult decat a viata reala a unei femei cu copil acasa

| relian a răspuns:

E bine ai vazut un film din asta sexy si ai vebnit aici sa ne povestesti si noua? Toti au vazut sau imaginat scenarii de genul asta, asa ca nu prea o sa ai comenatrii prea multe.Cauta o alta poveste, nu stiu ceva ce nu sa prea spus pe aici. Poate o sa ai mai mult noroc la urmatoarea intrebare

| sofisis a răspuns:

"Și nu vreau să mă judecați pentru că și voi, la rândul vostru știți foarte bine că l-ați înșelat măcar o dată." whaaa? Really?

| alina2k18 a răspuns:

Ce-ti mai place s-o soogiwinking poponar mooist ce esti laughing
Camerista auzi la el laughing vrea sa fie sexy, nu? cand speli wc uri laughing)

| octa2021 a răspuns:

"eu nefiind obișnuită să aud asemenea vorbe din partea bărbaților, mai ales că iubitul meu este un tip deloc romantic, care nu mi-a dat niciodată o floare și niciodată nu mi-a spus că sunt frumoasă"

Hai sa-ti spun ceva,un barbat cu care ai un copil si te asteapta acasa nu inseamna ca nu te iubeste,nu te gandi la benefici materiale pentru ca astea sunt trecatoare,vin te bucuri de ele si le uiti, eu iti recomand sa nu spui nimic, sa-ti dai demisia pentru ca magerul va mai cauta partide din acestea, si incearca sa-ti faci sotul sa te iubeasca intim, nu astepta de fiecare data nu mai tu sa fii alintata pentru ca gresesti mult.

| Sentry a răspuns:

Ce coincidenta si eu sunt din cluj si tocmai prietena mea m-a inselat dupa 2 ani de relatie in care relatia noastra a fost totul unul pentru altul, i-am oferit totul si ea m-a inselat din greseala tot asa din fantezii, problema e ca ea trece pentru prima oara in asa ceva si habar nu are ce simte si ca daca a fost okay ce a facut sau nu pentru ea, wtf, ma rog, ceea ce s-a intamplat la tine nu se compara cu ceea ce s-a intamplat la mine, macar ai realizat ca ai gresit si de fapt iti iubesti enorm iubitul si nu vrei sa il pierzi. Nu ii spune iubitului tau ce ti s-a intamplat, da arata-i ca ai nevoie de mai multa atentie si mai multa afectiune. Managerul ala se va tine foarte tare de tine si o sa mai insiste sa o faceti, poate chiar mai mult. Ai grija si fi tare, demisioneaza daca te poti angaja altundeva, daca nu, fi tare si incearca sa nu te mai lasi influentata de vorbele altor barbati, gandeste-te ca ai o familie pe care o iubesti extrem de mult.

| Nikoleta29 explică (pentru Sentry):

Dar ce fantezie a avut prietena ta de a făcut asta?