| nuconteaza78 a întrebat:

Hei! Vara trecuta am avut o relatie cu un baiat si nu ne mai intelegeam asa m-am despartit de el. Dupa catva timp el s-a pus cu altcineva si in acelasi timp imi dadea mesaje ca inca ma place si vrea sa ne impacam.Acum brusc imi place din nou de el (nu mai este cu respectiva fata), dar el nu cred ca mai vrea sa aiba de a face cu mine, nu-mi mai raspunde deloc la mesaje oricat as insista.Sa mai incerc sau sa renunt?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si crezi ca acu o sa fie altfel? Daca ajungeti sa va impacati o sa va tina cateva zile maxim si dupa o sa reincepeti certurile.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este acelasi, cu care vrei sa faci sex, de te pregatesti intens la epilat?

| Andreeush a răspuns:

Să înțeleg că el e tipul cu care vrei să îți pierzi virginitatea?

| Crackman a răspuns:

Meriti batuta happy cauta altul

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Bun. Deci această întrebare ai pus-o prima data, iar apoi ai pus alta unde ceri idei de epilare pentru a te pregăti de primul act sexual. Deci in concluzie băiatul a răspuns insistențelor tale, dar bineînțeles ati pus-o de un futai, ca altfel nu înțeleg. laughing))