| ioanaibrahimovic10 a întrebat:

Buna,TPU! Vara trecuta am avut o relatie cu un baiat. Ne intelegeam super si eram prieteni foarte buni. Cand a inceput scoala, nu ne-am mai prea vazut si nu mai vorbeam,asa ca ne-am despartit. Dar, vara asta a inceput sa iasa cu mine si prietenii mei si ne-am imprietenit iar. Cred ca incepe sa imi placa din nou de el. Ce sa fac? happy

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Petrece mai mult timp cu acest baiat, distrati-va ca de obicei...cine stie, poate o sa inceapa sa te placa si el cu timpul si o sa ramaneti impreuna.
Cine stie?

Eu unul spun sa te comporti cu el precum cu un amic, sa nu te mai gandesti la ce a fost... daca baiatul iti spune iarasi ca te place atunci e okay, faci ce vrei dar nu te mai gandi la el ca la un iubit ci mai mult ca la un amic sau prieten foarte bun, atat.

Bafta!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Incearca sa mai fii cu el, pana la urma, veti raane odata impreuna daca va place unul de altul happy Bafta!