| anonim_4396 a întrebat:

Hei,voiam sa va intreb ceva mai"delicat". De ceva timp au un amic cu beneficii, ne intelegem de minune si tot tacamu`. In fine, il plac ca persoana la fel si el pe mine dar nu ne iubim, evident..de asta am ales o astfel de "relatie". In fine, intrebarea mea este: Trebuie sa ma simt prost daca el imi face complimente doar pentru oral? Adica in rest nu zice, bravo sau etc, nu e ca atunci cand ii fac un oral. Ok, zice ca e cel mai bun din cate a primit :') si ma incanta chestia asta pentru ca sunt incepatoare, e prima persoana la care am facut asta. Deci voi cum spuneti ca ar trebui sa ma simt? (Va rog, nu ma crititcati, iubesc sexul, e ceva natural de frumos iar eu, eu ma bucur de el) :*

Răspuns Câştigător
| 666_7474 a răspuns:

Practic e un oral reciproc?laughing wow, la asta nici eu nu m-am putut gandi. Atata timp cat va simtiti bine si ramane doar intre voi, presupunand ca sunteti suficient de maturi, e ok.

7 răspunsuri:
| 666_7474 a răspuns:

Beneficiul tau care e? Al lui am inteles - ii faci oral. Din punctul meu de vedere, sexul oral nu este rusinos atata timp cat e practicat cu un singur partener si este strict intim (adica nu afla toata lumea). Relatii cu beneficii in general nu duc nicaieri, eventual iti pot afecta viitorul, te pot compromite. Spre exemplu, daca tipul respectiv vrea sa-ti faca rau odata, va spune tuturor despre ce faceati. Deci mai bine stai putin si mediteaza la toate riscurile si gandeste-te daca tipul e demn de incredere. Spre ca te-am ajutat!happy

| anonim_4396 explică (pentru 666_7474):

Este de incredere, cel putin asa cred eu, de fapt sunt sigura. E o persoana cu capu` pe umeri, matura. Stie bine ce face, si evident ca am si eu un beneficiu. Ceea ce primeste el imi ofera si mie dar eu eram preplexa..adica el imi lauda oralu` si atat laughing Voiam sa stiu daca e de bine caci in rest zice ca nu prea ma misc, chestii.

| 666_7474 a răspuns (pentru anonim_4396):

Practic e un oral reciproc?laughing wow, la asta nici eu nu m-am putut gandi. Atata timp cat va simtiti bine si ramane doar intre voi, presupunand ca sunteti suficient de maturi, e ok.

| NinaSimone a răspuns:

Avand in vedere ca aveti doar o relatie bazata pe sex, nu trebuie sa te simti prost

| bogdan72 a răspuns:

E baiat, e normal sa fie mort dupa oral, stai calma laughing. Nu-ti mai face probleme si bucura-te de ce faci, nu e asta scopul pana la urma?

| andreiu77 a răspuns:

Buna! As vrea sa iti cer si eu o parere, dar in privat! crezi ca se poate sa setezi la mesaje sa primesti de la toti useri TPU? ca sa iti pot scrie si eu?

| anonim_4396 explică (pentru andreiu77):

Ok

| andreiu77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am scris mesajul! astept un raspuns! tongue