| Mmcosmin a întrebat:

Ziua buna tuturor! Prietena mea are o preferinta, putin mai mult decat alte femei, pentru sexul oral (primit). Simt ca in ultima vreme nu mai este la fel de satisfacuta ca acum ceva vreme in urma. Nu spune, pentru ca este atenta si politicoasa cu mine, dar simt asta si sigur nu ma insel. As dori ceva sfaturi de la femei, in special, pentru a combate monotonia si rutina. Daca e putin prea delicat raspunsul ca si intrebarea, imi puteti raspunde in privat. Multumesc anticipat! O zi buna!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ajută-te de un dildo, vibrator etc.

| ancaval a răspuns:

No....atâta bai să fie, că nu e mulțumită.

| Justme32 a răspuns:

Pune pe organul tău niște miere, unt de arahide, nutela și va fi satisfăcută

| Killa3463 a răspuns:

Incearca mai rar, cand uita senzatia tu poti sa ii amintesti!

| Mmcosmin explică (pentru Killa3463):

Multumesc pentru raspuns, dar as vrea sa ne bucuram de viata in fiecare zi, nu o data la un anume, recomandat, interval, iar apoi sa constat ca incercarile au fost superbe dar timpul a expirat. Nu asta vreau, sa imi tin respiratia o zi ca sa inteleg ce bine e sa poti respira.