| FlorinaGabriela a întrebat:

Heii happy Am si eu o intrebaree..il plac pe un baiat e mai mare ca mine cu 6 ani.straight face ..Si problema e urmatoarea: Aseara am vorbit cu el si mi-a recunoscut ca si el ma place...eu sunt mai geloasa Si mi-a zis ca nu are nevoie de geloziile mele si ca a crezut ca voi fi altfel si am fi putut fi impreuna..si acuma simt ca-l pierd de tot sad ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cobori stafeta, e prea mare pentru tine, sunt 6 ani! nu va mai complicati cu astfel de relatii, cam toate fetele care au avut astfel de relatii au regretat, mai discuta pe forum cu fete care au avut astfel de experiente si ai sa ma intelegi.
Cel mai urat lucru este ca in general baietii mai mari care si implica in relatii cu fete mult mai mici de cat ele cauta virginitatea voastra, dupa ce se culca cu voi aveti liber, stiu ca este urat, stiu ca am ziso direct dar crede-ma ca nu-ti zic asta din rautate, doar te avertizez ca nu e chiar asa roz trebuie! :/
Si daca zici "nu ma las bagata in pat pana nu stiu cand" nu stii ce poate sa faca el, cazi tu in plasa lui pana la urma. Am eu cunostinta care dupa o relatie de 3 ani baiatul a inselat-o, culmea cand?!? exact dupa o luna cand fata i-a dat virginitatea ei! si fata inca mai crede ca el o iubea si a facut asta pentru ca s-ar fi plictisit; cum sa se plictiseasca, tocmai atunci? cand ai o luna de cand "ai facut dragoste"?
Te sfatuiesc sa fi realista. Numai bine!

| Miley a răspuns:

E foarte adevarat ce a sp Furtun123 dar chiar daca sunt de acord cu el e treaba ta deci ca sa iesi din asta sp ca gelozia nu e un sentiment oarecare cand esti gelos e sentimentul foarte clar ca iubesti...si pe langa asta mai zii si ca daca nu iti da motive nu esti geloasa si ca sa ii dovedesti iesiti mai mult cu prieteni si lasa-l sa se distreze iar ca sa il testezi si totusi sa fi sigura pune-ti o prietena ff buna sa se dea la el dar nu zi nimic si arata-i ca ai incredere in el

| sensualus a răspuns:

Pai ce anume esti asa geloasa, ai vazut ceva anume? sau il iriti cu gelozii nemotivate

| licurici77 a răspuns:

Spune-i sa-ti mai dea o sansa. incearca sa ai mai multa incredere in el dar nu face asta daca nu esti sigura ca merita sa ai incredere in el