| Mikiu a întrebat:

Heii,azi am cunoscut o persoana super ciudata prin intermediul unei prietene bune,aceasta persoana pe care am cunoscut`o {sex feminin}, vorbea foarte ciudat, tot spunea despre mine ca sunt ca un diamant si ca mainilie mele nu sunt muncite, aceasta fiind mai invarsta de cat mine cu vreo 10 ani.Cand am mers pana la magazin a sunat`o persoana pe care o cunosc de putin timp,iar prietena mea vorbea ciudat, cum un ton pe care nu prea l-am auzit la ea,dar in fine,persoana respectiva tot ma atingea adica tot vorbea sa am grija de prietena mea sa nu se inhaiteze cu toti baieti etc., eu stiind niste lucruri despre persoana aceasta cu care statea prietena mea, ca este c**** toata ziua sta si se f***,iar persoana asta despre care tot vorbesc imi tot pupa mana,nu stiu ce inseamna asta si imi spunea sa nu ma tem, ma intrebat daca mia venit ciclu iar eu i-am raspuns cu un da,nu stiu ce vrea de la mine si nu stiu ce legatura are prietena mea cu ea,dar din cate banuiesc cred ca vrea sa obtina ceva de la mine, ma si intrebat unde lucreaza ai mei, iar dupa ce i-am raspuns am intrebat-o cu ce te-ar ajuta,iar ia a spus ca sa te cunosc mai bine,nu am mai stat mult si am incercat sa ma indepartez de acolo,am incercat sa i spun prietenei mele ca ma duc acasa,dar ea a spus ca sa nu ma supar ca ea mai ramane,ceea ce ea nu face prea des.
Na nu stiu ce inseamna toate astea,iar de aceea va intreb pe voi :-s,oare vrea ceva de la mine
PS : stiu ca i plac pisicile foarte mult si ca nu ar incerca niciodata,bea bere,fumeaza,a incercat sa afle multe lucruri despre mine,cand eram acolo prietena mea era ca un sclav ca sa spun asa pentru ea,adica ca si cum persoana aia i spunea :vino urgen la mine,ea venea in momentul respectiv,nu stiu daca se ocupa cu droguri sau cu alte chestii, a da si tot ma atingea pe picior.
Ce as putea crede, ce as putea face? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| cflori a răspuns:

Te asigur ca nu are intentii bune.
Sunt intrebari private cele pe care ea ti le-a pus,te sfatuiesc sa o eviti,iar pe prietena ta incearca sa o indepartezi de acele persoane, daca nu o sa vrea, indeparteaza-te tu de ea.
Daca stii dintr-o sursa sigura ca femeia aia se ocupa cu *****, eu zic ca ai spus totul prin asta.Nu vreau sa intru mai mult in subiect si sa-ti spus care cred eu ca ii este intentia. Daca nu scapi de ea, vorbeste cu parintii tai.
Bafta happy!

5 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Cam lunga povestea
ce sa zic tu ai fost acolo tu stii ce ai simtit
probabil tea trecut o furnicatura pe sira spinari si tu cum nai mai vazut asa ceva ti s-a parut foarte ciudat.

| Vibrations a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai. Nu e normal ca o persoana cu 10 ani mai mare ca tine sa te atinga pe picior si sa incerce sa-ti castige atentie. Cati ani ai?

| Mikiu explică (pentru Vibrations):

| Vibrations a răspuns (pentru Mikiu):

Multi inainte! Vorbeste cu parintii tai si fereste-te de persoana aia!

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Ciudat,poate e posedata de diavol..glumeam.sfatul meu este sa nu bagi in seama aceea persoana, si sa incerci sa vorbesti cu prietena ta ce se intampla, cel mai bine este sa spui direct ca nu-ti place aceea persoana