| cocolinafitzedulci a întrebat:

Heii buna am o intrebare si pliz un e de ras.sad

deci eu mi-am pierdut virginitatea cu un baiat, bun si stiu ca cand pierzi virginitatea curge un pic de sange si doare rau...dar pe mine nu m-a durut de loc si nici nu mi-a curs sange, bun am mai avut sia alt contact sexual cu fostul si azi am avut alt contact sexual cu actualul si cand mi-a bagat-o pur si simplu as putea sa spun ca nu mai puteam de durere si mi-a curs si sange sad credeti ca este normal pleaseee e urgent sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e problema, unele fete au himenul elastic si din cauza asta se intampla asa ceva, nu ai sa ma crezi dar altora li se rup himenul la prima nastere normala

5 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Nu iti cere scuze, mai scrie odata ca doar nu mori. Nu suntem nici noi arheologi ca sa descifram.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Da, e posibil.
Ai avut himenul elastic, iar acum s-a rupt!
Stai linistita!

| rikkimady16 a răspuns:

Da, e normal. himenul este elastic si poate sa nu se rupa de la primul act sexual

| cocolinafitzedulci explică:

Baii scuzatimi toate greselile am scris foarte repede... x_X