| SorinaM30 a întrebat:

Heii big grin. As vrea sa stiu si eu ce diferente se dau si la ce materie, in cazul transferului de la profil servicii, specializare economic, la filologie. Plus ca este alt liceu, unde toate cele 30 de locuri de la clasele din care`as putea alege sunt ocupate. straight face Daca stie cineva, raspundeti va rogg puppy dog eyes. Scuzati categoria, dar chiar ma intereseaza. happy

3 răspunsuri:
| Edy1991 a răspuns:

Ok,vei da diferente la urmatoarele materii:
1 romana
2engleza
3biologie
4chimie
Aceste materii se cer cel mai mult la profilele de filologie.

| SorinaM30 explică (pentru Edy1991):

Cu siguranta, "le ai". laughing

| AndrewLate a răspuns:

Eu m-am transferat de la Industrie Alimentara la Filologie. Diferențele le am dat la Latină, Desen și Muzica. Nu sunt nimic de speriat aceste diferențe, la diferențele mele chiar mi am găsit cel mai bun prieten, ne am ajutat unul pe altul la latina, iar la desen și muzica ni s-a spus sa copiem ceva de pe internet.