| alexxa11 a întrebat:

Buna TPUrolling on the floor. Sunt intr-un liceu economic,pe profil,economie, as vrea sa ma mut in alt liceu, pe filologie, la ce materii trebuie sa dau diferente?

4 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

La materiile de latină, muzică, artă vizuală, literatură universală. Teoretic, ar trebui să-ți dea lecții de învățare.

| DarthNiger a răspuns:

Asta trebuie discutat cu dirigintele clasei la care te transferi, numai el/ea iti poate spune din ce materii dai diferentele si ce lectii, asta dupa ce esti transferata deja.

| PsyhoChild a răspuns:

Latina, istorie și română sunt obligatorii la filo, deci vei da 100% diferente din aceste materii și posibil altele