| silvia2ooo a întrebat:

Heii! Deci îmi place de un coleg. Tot timpul mă ciupește,ne batem,mă îmbrățișează și de câteva ori m-a pupat pe frunte și obraz,m-a lăsat odată să-l mușc. Dar totuși odată m-a întrebat de cine îmi place,iar eu am zis "De un băiat din clasă",iar el a zis că îi place de o fată Raluca, dar când suntem împreună nu încetează să facă lucruri copilărești. Ce să cred? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu i-as fi permis sa ma ciupeasca sau altele. Si tie iti place, normal ca-ti place.
"Ce să cred?"- Ca nu te place. Ce-ti face tie face si altora care accepta.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place si pe tine.

| SkyPilot a răspuns:

Greu de spus. Poate ca te place mai mult decat pe cealalta, poate ca joca la mai multe capete. Poate ca face exact ce ai facut nu - nu il placi pe el, atunci nici el pe tine.

| Țoglă a răspuns:

Ce îi așa greu să-ți scrii și vârsta la întrebări de"astea? Nu te cunoaște nimeni pe acest site în realitate.

| jojo92 a răspuns:

Esti un copil, nu iti stiu varsta dar pari de 12 ani.Cred ca te place evident dar nu stiecesa iti faca si tu daca stii ca il placi si te place tot nu stii ce sa faci cu aceste informatii

| silvia2ooo explică:

Am 15 ani.

| YessWey a răspuns:

Poate ca a vrut sa te faca geloasa sau te considera o sora ca va tachinati asa.
Dar daca te- a intrebat de cine ati place...atunci îl interesezi.
Succes!