| AndreeaIsabella a întrebat:

Buna tuturor.
Îmi place de un băiat. El ma îmbrățișează mă pupă pe obraz mă ciupeste de obraji, toate lucrurile astea. Ei bine, lui îi place să fie plăcut de orice fata, de aceea am observat că mai face gesturile astea cu încă o fata.
Vinerea asta m-am întâlnit cu niste foste colege din vechea mea clasă în față laboratorului de biologie, unde era toată clasa lui. Și fiind încă prietene bune am ajuns să stau de vorbă, ei bine apare el si ma îmbrățișează de pe la spate si ma pupa de vreo patru ori pe obraz. Ei bine pentru mine asta a umplut paharul.
Ajung acasă și stau de vorbă pe mess cu o fostă colegă din generală care îl cunoște pe el de la începutul anului. Și am început să îmi descarc toată fericirea acolo și după colega asta a spus ca dacă chiar îmi place așa mult de el o să vorbească pe ocolite sa afle dacă si el are sentimente fata de mine.
Mai apoi să mă trezesc cu un mesaj de la el. Fiind entuziasmată nu am putut să îi răspund și în acest timp am intrebat-o pe fata asta ce a vorbit cu el. Și i-am zis să îmi facă screen la toată convorbirea cu el despre mine. Faza e ca nu mi-a făcut screen la toată convorbirea, deoarece începea destul de brusc când ea îi spunea lui sa ai grija cum vorbești cu ea, când o să afle că o placi o să se rusineze si alte chestii.
Am vorbit cu el si mi-a spus că vrea o relatie serioasa si ca daca vreau să fiu cu el putem încerca sau dacă nu vrea să am o relatie cu el e ok, ca el nu vrea să oblige pe nimeni să fie împreună cu el.
Ma simt super nașpa ca a aflat că îmi place de el si ca m-a și întrebat dacă vreau să fim împreună sau dacă nu. Faza e ca am fost dezamăgită pentru că am avut prea multe speranțe. Mă simt stresata tot timpul, acum nici nu cred că sunt în stare să mai dau ochii cu el.
Știu că poate nu e un gest prea înțelept, dar as vrea ca cineva(dacă vrea) să își lase facebook-ul în comentariu, as avea nevoie de puțin sprijin. Nu prea ma ajuta prieteni.
Dau fundahappy

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce mai e de zis? Spui ca vrei sa fi cu el si asta e. Daca a zis ca totul este oke, atunci spune-i.