| FamousGirl4 a întrebat:

Heii! Imi place de un baiat din clasa, dragut, amuzant (are un zambetlove struck), destul de popular dar, ne inteleg super doar ca el are prietena de 6 luni, nu stiu daca tine la ea sau nu, dar in fiecare zi, ma ia in brate (respingandu-l evident) si, macar daca nu ar avea prietena. Il plac mult, doar ca este cam nesimtit. In timp ce e cu acea fata, merge se pupa cu altele, si cred ca ii mai place de cineva din clasa, se tot holbeaza la ea, dar, mie imi spune ca nu ii place de ea. Nu stiu ce sa fac, as vrea sa fiu cu el, dar mai intai as vrea sa-l schimb. Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

El este "ocupat", asta inseamna ca tu nu ar trebui sa flirtez cu el, si daca e mai si nesimtit dupa cum scrii tu, se da la altele chiar si in prezenta prietenei inseamna ca tipul nu e serios. Ca atare prea mari asteptari de la el nu poti avea.
Ahhh era sa uit happy
Nu poti si nu ai voie sa schimb o alta persoana.winking

| michelia a răspuns:

Nimeni nu se schimba. Te amagesti crezind ca o sa reusesti tu asta.
Cum se poarta acum cu fetele desi are o prietena oficiala, o va face mereu.
Asa este el nativ; e ceea ce se cheama un crai, un cuceritor. Chiar daca si-ar dori nu ar putea.Da, poate sa mimeze, sa dimimuleze, sa se prefaca ca e altul, dar nu va fi. Mereu vor aparea tentatii. Fete care ii vor zimbi, care il vor curta si cu care va flirta.
E un lover, un iubaret si va avea multi victime. Tu esti una dintre ele, deocamdata recuperabilahappy.
Priveste in jur la altii, mai bine!

| calmopenmind18 a răspuns:

Florin Piersic ar trebui sa fie idolu` luihappy.