| anonim_4396 a întrebat:

Heii happy la ce varsta vi se pare normal sa va incepeti viata sexuala? eu am 16 ani si sunt impreuna cu un baiat de 6 luni il iubesc foarte mult si eu zic ca il cunosc foarte bine el a spus ca nu ma grabeste si ca este dispus sa astepte pana ce voi fi pregatita, peste 2 saptamani va fi majoratul lui si mna eu ma gandesc si la el totusi are 18 ani... cred ca sunt pregatita dar nu vreau nici sa ma grabesc crying ok sunt putin speriata ajutor.laughing

3 răspunsuri:
| zerro17 a răspuns:

Fa-i cadoul asta cand face 20winking Atunci sigur vei fi pregatita big grin

| Buubbu a răspuns:

Hei! happy
Eu cred să mai aștepți un an. 17-18 mi se pare vârsta potrivită. Dacă a spus că așteaptă, stai liniștită. O să fie bine.

| corolav a răspuns (pentru Buubbu):

Da, dar se pare că și pe fetiță o cam mănîncă între degetele mari de la picioare.