| Albãstriţaxx a întrebat:

Heii puppy dog eyes. Cand vorbesc cu "EL" pe mess/fb, am curaj sa ii spun orice imi trece prin cap..ca il plac, ca e prost, etc.
In vacanta asta..am vorbit destul de mult laughing bla..bla., dar azi, in prima zi de scoala abia am asteptat sa il revad dupa un secol (3 saptamani rolling on the floor ) Dar cand se uita la mine, sau cand il vedeam, imi era atat de rusine, pentru. ca imi aminteam tot ce i-am spus pe mess..si nu stiu, e un sentiment tare ciudat laughing.
Cum sa scap de frica asta..sau mai degraba mi-e rusine decat frica.
Apropo, sper ca ati inteles ce vreau sa zic laughing
P.S nu suntem impreuna, dar stie ca il plac >:"

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el.

| Albãstriţaxx explică:

Okeii.Da-mi id tau smug

| Andu21 a răspuns:

Ca sa scapi de aceasta "fobie", trebuie sa te comporti si sa ii vorbesti la fel cum ii vorbeai pe messenger si pe facebook!

O sa iti fie greu prima oara, dar apoi o sa fie floare la ureche.

| AndreyFCD a răspuns:

Daca oricum stie ca il placi de ce nu il intrebi? Nu o sa patesti nimic daca te refuza >.

| Andrada2013 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica sau rusine deoarece el deja te cunoaste pur si simplu trebuie sa iti iei inima in dinti.El deja stie ce fel de persoana esti si cum abordezi anumite situatii.Ca il faci prost si asa mai departe sunt ferm convinsa ca o zici in gluma ca a zis ceva care te'a facut sa razi dar in acelasi timp era o tampenie haioasa succes:*

| synguratyk a răspuns:

Incearca sa te detasezi de toate gandurile care te framanta, fi sincera atat cu tine cat si cu el. Nu trebuie sa te gandesti ca iti e rusine de ceea ce i-ai zis pe mes sau facebook. daca tu crezi ca ai avut dreptate si i-ai zis ce gandeai despre el nu trebuie sa iti fie rusine.adevarul pentru unii poate fi dureros dar avand in vedere ca stie ca il placi isi va da seama ca ii zici adevarul spre binele lui.fi tu insuti atat cand vorbiti pe net cat si cand te intalnesti cu el.nui arata ca te rusine sau frica ca iai vorbit intr-un anumit fel.curaj....viata e scurta si trebuie traita din plin, daca vei sta cu frica toata viata nu vei reusi nimic.