| Marriiee14 a întrebat:

Heii TPU, am nevoie de un sfat :3 stau cu un baiat si chiar il iubesc si vreau sa-i dovedesc asta, ne-am cam cerat in ultimul timp deoarece eu sunt mai... mai copilaroasa, vorbesc cu toti baieti si cred ca e gelos, dar nu are de ce! Un sfat ceva... thinking puppy dog eyes
Dau fundita puppy dog eyes!

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Orice baiat ar fi gelos sa vada ca prietena lui vorbeste cu mai multi baieti chiar daca tu stii ca nu ai nimic cu ei si ca nu are,, motive,, sa fie gelos incearca sa te schimbi putin daca nu vrei sa-l pierzi

| Marriiee14 explică (pentru mona):

Asta incerc sa fac! Da` nu prea stiu cum sa o fac, eu sunt mai mult geenu de fata "ba iti plac stai, nu-ti plac pleaca ", da` el are ceva, nu pot sa fiu asa cu el! :3

| iubesc a răspuns:

Fii mai atenta cu el daca zici ca il iubesti acora-i toata atentia numai lui. E normal sa fie gelos daca tu vb cu altii in prejma lui.

| Dariusuu a răspuns:

Păi de ce vorbești cu toți?

Dacă îl iubești arată-i că îi vrei doar binele.

| Marriiee14 explică (pentru Dariusuu):

Pai ii vreau doar binele, dar asta nu inseamna ca nu pot vorbi cu nimeni! Nu? straight face

| Dariusuu a răspuns (pentru Marriiee14):

Păi nu am zis asta, dar tu ai scris că vorbești cu toți.Acum pe bune, ți-ar plăcea să vorbească el cu toate fetele? Nu mi se pare normal draga mea.

| Marriiee14 explică (pentru Dariusuu):

Da stiu ca-i normal, dar vreau sa ma schimb! Vreau sa-i dovedesc ca-l iubesc! :3

| Dariusuu a răspuns (pentru Marriiee14):

Și ce mai aștepți?

Fi alături de el, și împarte fericirea cu el.

O seară liniștită îți doresc.

| VladGH a răspuns:

Daca intr-adevar il iubesti, nu trebuie sa-i faci d-astea, vorbitul cu toti baietii. Tie ti-ar placea ca el sa stea de vorba cu toate fetele?

| MetalHead04 a răspuns:

Pai doar vorbesti..nu faci altcevastraight face zii ca-l iubesti puppy dog eyes.

| LovellyAngel a răspuns:

"Vorbesc cu toti baietii"... "Nu are de ce sa fie gelos". Ti-as fi spus o vorbă despre un anumit tipar de femei care nu se schimba, dar esti prea mica si nu vreau sa fiu prea rea. Aaa... Si ca sa iti gasesti raspunsul la intrebare, citeste ce ai postat din nou.

| 7639781254 a răspuns:

Gandeste-te putin: ti-ar placea sa vorbeasca el cu toate fetele?

| biiannncaa a răspuns:

In primul rand, cati ani ai? Spune-i asta clar si raspicat, spune-i ca il iubesti pana cand nu va fi prea tarziu...

| Marriiee14 explică (pentru biiannncaa):

14 ani am blushing

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana26 a răspuns:

De unde sti tu sa iubesti la 14 ani? In fine. daca tot "il iubesti" de ce mai vorbesti cu alti baieti? Gaseste o metoda sa-i arati ce simti pentru el, dar nu te culca cu el (daca nu ai facut-o deja). Esti prea mica pentru asta si o sa regreti ca ti-ai pierdut copilaria. Ai grija, bafta! :*