| Ilovanioanaa a întrebat:

Heii TPU am o intrebare cum iti dai seama daca un baiat te place?
In noaptea de revelion eu si prietenii mei am mers la un amic acasa.Toata noaptea am dansat si neam simtit bine si El venea din cand in cand la mine.In a doua zi am mers toti in acelasi loc la un fel de "After Party".In ziua aceea nu ma simteam prea bine si imi era cam rau.Mam asezat pe un fotoliu si dupa maxim 10 min. El a venit si s-a pus langa mine.Am stat acolo timp de mai bine de o ora si jumatate timp in care ma tinea in brate si de mana.Ma tachina si imi vorbea la ureche.Ma pupat de vreo 3 ori pe obrazi si o data pe mana.Mi'a cerut sal pup dar am refuzat promitandu'i ca o sal pup inainte sa plec acasa.A incercat sa bage mana pe sub bluza mea dar nu l-am lasat, tinandu'l de mana. Dupa ceva timp eu m-am ridicat si m-am dus in camera alaturata pentru ca ma chemase cineva.Cand m-am intors el era tot acolo si imi facea semne sa ma intorc dar ma simteam foarte rau si am hotarat sa merg acasa.Cand am plecat acasa nu l-am mai pupat deoarece El era un fel de "DJ" si era cam ocupat cu muzica si nu vroiam sal deranjez. Dupa mi-a parut rau ca nu l-am pupat atunci.Il plac foarte mult si de mult timp dar de la revelion in coace totu s-a accentuat.
Prietenele mele care stiu ca il plac spun ca mai bine l'as uita pentru. ca ( zic ele) nu poate fi cu mine deoarece se "da" la mai multe fete.
Chiar nu stiu ce sa mai cred si ce sa fac? 1....Va rog ajutati-ma!

Dau

Răspuns Câştigător
| Deeeni a răspuns:

Pai eu cred ca te place happy. Cel putin chiar cred ca incepe sa te placa si prietenele tale poate spun asta pentru ca sunt geloase ...In fine se da la multe fete pentru ca nu are o relatie si are acest drept daca nu este cu nicio fata. Dar se vede ca vrea sa fie cu tine dar trebuie sa-l tratezi cum te-a tratat si el pe tine.
Bafta!

| Ilovanioanaa explică (pentru Deeeni):

Deeeni prietenele mele nu sunt geloase ele il cunosc mai bine si spun ca a mai avut relatii si in acelasi timp si dadea la altele chiar nu stiu ce sa cred tu ce spui?(trebuie sal tratezi cum tea tratat si el pe tine) adica?

| Deeeni a răspuns (pentru Ilovanioanaa):

Pai am vrut sa spun ca tu daca tii la el, sa incerci sa vobesti cu el mai mult.Sa te duci langa el cum a facut si el cu tine. happy Ca eu stiu ca daca ignori un baiat la nesfarsit o sa se sature de tine sad
Bafta in continuarebig grin.

| Ilovanioanaa explică (pentru Deeeni):

Mersiii muuuuuul chiar m-ai ajutat!:*:*

| Deeeni a răspuns (pentru Ilovanioanaa):

N-ai pentru ce. Daia mi-am facut cont sa ajut oamenii :*:*:*

12 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Da.te place. vrei sa te mint?laughing)
Nu draga, cauta sex in ultima noapte din 2012..serios sau ma rog..nu am rabdare sa citesc toata „povestea dramatica, pentru tine„ Cand placi pe cineva nu te urci calare pe el/ea esti mult mai subtil.Cand cauti sex procedezi ca dj-u vietii tale...te-ar fi cautat si ar fi insistat daca il (love)a cupidon.Lasa baietii si apuca-te de CRATIME!

| Vix999 a răspuns (pentru Demonull):

Si eu cred fix la fel.
Dar oricum sunt oameni care cauta aici doar pareri pozitive si sa le spuna lumea exact ce vor sa auda pentru ca au impresia ca ei stiu mai bine.
Nu realizeaza ca noi astia mai mari, chiar daca nu cunoastem o persoana si doar citim despre ea, ne dam seama in primele randuri care e faza de fapt.
Ma rog. Bafta lor si lacrimi cat mai putine.

| Darkangelzn a răspuns:

Pai eu cred cate place pentru ca te-a pupat de 3 ori si avrut sa faca ceva cu tine in acel fotoli si cel mai bine era sa-l lasi sa te fac fericita.

| simonikxd a răspuns:

Eu zic ca cel mal bine du-te la ea sau intalnitiva si spune-i ce ai pe suflet si incearca sa il saruti atunci vezi daca chiar tine la tine sau doar se joaca Baftaa kiss. Funditaaa ^._.^

| Ilovanioanaa explică (pentru simonikxd):

Simonikxd asta e chiar foarte greu... am uitat sa mentionez faptul ca de la revelion nu l-am mai vazut si ca eu stau in bistrita si el in nasaud straight face

| Cocolinooo87 a răspuns:

I s-a parut cam badarn faptul ca a incercat sa-ti atinga sanii, dar ma rog. poate era baut. Ai putea sa-i dai mai multa atentie si cand o sa prinda incredere o sa-ti spuna ca te place.Atunci spui ca si tu si ta dam sunteti un cuplu.Sa nu-l lasi sa profite de tine si tine-l din scurt. Daca inima ta asa-ti spune, ca-l placi atunci nu asculta sfatul celor care-ti spun sa-l lasi. Profita de aceasta sansa. Cine stie? happy "iubeste si vei fi iubit ". Noroc :*

| danafoxy a răspuns:

Pai vorbeste cu el sti baietilor am observat ca le plac fetele tupeiste care spun totul pe fata si daca se da la mai multe fete poate ca daca o sa fi cu el il vei cumintii

| Andrei_Laurentiu_1993 a răspuns:

Curaj asta iti trebuie si incredere in ce zici sa ai mereu incredere in tine si in vorbele tale nu in ce spun prietenele tale..........Si sa spui la cineva de incredere ce simti nu la cineva care te da drept subiect la barfa si cama atat astept sa-mi dai un raspuns daca eu ce am zis e adevarat