| Ofatacuvise a întrebat:

Iubitul meu nu ma atinge. Suntem de ceva vreme impreuna si rar ma ia in brate, adica din cate stiu un baiat cand doreste o fata o atinge, pipaie etc. Sfaturi?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iubitul tau, daca este acelasi care pomeneste non stop de fostele lui iubite de dinaintea ta, atunci imi este clar ca nu simte nimic pentru tine, de aceea se comporta atat de rece. Probabil te vrea in relatie, ca sa nu fie singur... dar este rece, pentru ca nu simte nici un fel de atractie fizica pentru tine, probabil ca-n mintea lui, inca se gandeste la ce mangaia inainte, la fostele...

| Caro34 a răspuns:

Vorbeste deschis cu el treaba asta! Spune-i ce asteptari ai si roaga-l sa-ti spuna deschis ce simte / gandeste despre treaba asta. Numai el stie ce probleme are. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu e atras de tine

| cyupaku a răspuns:

Poate e timid, fa tu primul pas

| IonelaS12 a răspuns:

Poate ca inca nu e pregatit pentru asta. pana la urma pe baieti. in fine sunt baieti carora nu ii prea intereseaza toate astea. adica ar prefera mai mult sa vorbiti deschis. Sa va distrati.dar fara sa ajungeti in acel punct. eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si 7 luni. si abia acu vreo 2 luni m.am simtit si eu pregatita pentru pasul urmator. dar pana atunci a fost o relatie destul de frumoasa ..nu a insistat nici macar odata sa inceapa sa ma atinga nu stiu pe unde intelegi la ce ma refer. mi-a zis de la inceput ca " el nu e ca toti ceilanti" dar sa fim seriosi asta o spune fiecare bsiet presupun. dar el a dat dovada ca el a vrut sa fie cum e mai bine. adica eu fiind virgina ma vrut asa sa se bucure de "puritatea" mea. deci de asta zic ca sunt baieti. care nu vor sa te aiba doar in pat. si piate nu ii convine ca tu intr-un fel poate il fortezi sa te sarute sa te atinga si sa stii ca el simte daca tu iti doresti asta fara sa-i zici!

| Rbcctlp a răspuns:

Desparta-te de el inainte sa o faca el, pentru ca vei fi ranita. Daca nu e asa tandru ca inainte, inseamna ca incet-incet s-a racit relatia voastra. Sa nu fi trista daca va despartiti pentru ca nu merita