| Fradwq a întrebat:

Heii TPU am o problema mai ciudata.
Prietenul meu e gay din clasa a 5a (adica atunci a cam inceput sa placa baieti) si el acum place un baiat pe nume Vlad din clasa a 7C, noi suntem a 7A. Uneori se mai intampla sa facem care o ora grupata, adica 7C vine la noi in clasa,si el mereu se uita la Vlad.E intr-un fel obsedat.
Eu nu stiu ce sa fac,mereu plange,mereu e deprimat,mereu se plange la mine, insa eu nu stiu ce sa ii zic, ce sfat sa ii dau.Baiatul ala din 7C nu cred ca e gay,si de aceea nu stiu ce sa fac.
Clasa noastra e langa baie, si mereu sta la usa sperand ca-l vede pe Vlad trecand, insa il vede foarte rar pentru ca el nu prea iese din clasa.
Ce sa ii zic? Ce sfaturi imi dati?

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ii puneti sacul de cartofi pe cap aluia de care s-a indragostit prietenul tau, il bagati in wc si il ardeti.

| Madesz a răspuns:

Ai grijă să nu fi planul lui B. laughing

| σκμ a răspuns:

Deci preferă țeavă în loc de savarină?laughing
Lasă, dă el de savarină o dată și-o datălaughing

| EaSports a răspuns:

Unui astfel tip de om(gay) daca sa-i spui ca vrei sa te culci cu el, cu siguranta va refuza, pentru ca el are atractie mai mare fata de baieti, dar tu incearca si intreaba-l ce este rau la corpul tau, (vorbeste deschis cu el daca vrei sa ai rezultate), spune-i despre sanii tai, despre fundul tau, despre organul tau feminin, da-i exemple bune de placere, de viata. Pune-l in situatii critice la care el sa nu poate raspunde. Atunci cand vorbesti cu el despre baieti pune ca fundalul discutiei sa fie condus de o melodie de dragoste cu cuvinte dulci ale unei fete despre baiat sau invers. Trezeste-i acea senzatie de trezire dimineata cu o domnisoara langa tine dezbracata, si el atinge pieptul ei, deci, tot corpul fin si atragator. La baieti nu ai ce atinge, la ei sunt doar muschi sau doar grasime sau doar oase.Incearca sa vorbesti ca o mama, spune-i despre religia care interzice astfel de activitati. Bafta

| NazVet a răspuns:

Incearca sa-i explici ca nu toata lumea e ca el, ca e putin diferit de ceilalti baieti si timpul le rezolva pe toate. Sa nu mai planga si sa sufere dupa cineva care poate pentru acel baiat este un simplu elev si probabil nici nu-l observa, degeaba are asteptari si sufera. Mult succes!