| anonim_4396 a întrebat:

sad Imi place de o fata, dar problema e ca iese cu multi baieti, dar spune ca ii sunt doar prieteni si colegi din vechea clasa...da nu prea stiu ce sa zic. Ea ma baga uneori in seama, vorbeste cu mine, si cand vorbeste cu mine si prietenii mei se uita mereu la mine. Va rog sa imi dati un sfat sau ceva...Ce sa fac? Funda+vot. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| yuukary a răspuns:

Daca doar socializeaza si poate cateva glume mai... nu vad nici o problema adica mi se pare normal oricum, o placi nu renunta la ea!
P.S.:sunt fata deci sunt sigura...~.~

1 răspuns:
| irinushu a răspuns:

Incearca sa o cunosti mai bine s-ar putea sa-i fie doar prieteni, vezi tu dupa ceva timp. oricum sa nu te intimidezi de prietenii tai, sunt doar curiosi. Le raspunzi si tu in gluma daca devin ironici