| SpaziiiBaaa a întrebat:

Heii^^ tpu...am si eu o intrebare care ma tot macina si as vrea un sfat..decii sa incep cu inceputu in urma cu o saptamana am fost la o petrecere si acolo era un tip de care imi placea de ceva timp {ps eu am prieten de 11 luni} si am dansat am baut si am ajuns sa ma sarut cu baiatu acela { si el are iubita} ne am tot sarutat noi si intr un final am plecat cu el la el acasa si acolo am ajuns sa ma culc cu el..si tot stau si de atunci tot stau si ma gandesc eu oare imi mai iubesc iubitu sau m am indragostit de celalalt..nu stiu ce sa fac mai ales ca si el are iubita bine ca nu stie nimeni ce sa intmplat intre noi in seara aceia imi puteti da un sfatworried? multumesc:* cel mai bun sfat fundita:*

Răspuns Câştigător
| Eufourikul a răspuns:

Se mai intampla, toti avem parte de aventuri. Poate iubitul tau a facut asta inainte sa o faci tu, sau dupa, si atunci tot acolo ajungi...Important e ca tu pui pret pe el si nu pe cineva cu care ai avut o simpla aventura!

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Esti asa sigura ca nu va afla?
Eu zic ca mai bine il uiti pe celalalt, caci e clar ca e u neserior (asemeni tie) daca si-a inselat prietena, iar i-a facut-o ei, fii sigura ca ti-o va face si tie daca va ajunge sa o lase pentru tine.
vrei un sfat? pretuieste ceea ce ai! Si daca nu iti mai place actualul prieten, da-i drumul... lasa-l liber, nu merita sa il chinui asa.

| ywar a răspuns:

Asa se intampla cand uiti cat bei si nimic nu este mai dizgratios decat o femeie beata. Dar tu nu esti femeie. Sa continui totusi...
Din pacate bautura a pus stapanire pe tine si ti-ai inselat prietenul cu oricine pe lume, cred ca puteam si eu sa fiu. Asa se intampla la varsta frageda adolescentei sau cea a maturitatii tinere cand tot ce zboara se mananca. Succes! In locul baiatului aluia ti-as da papucii cu surle si trambite sa te inveti minte sa te respecti si pe tine si pe ceilalti!

| SpaziiiBaaa explică (pentru ywar):

El nu stie ce sa intmplat si nici eu nu imi aduc aminte bine.da stiu doar ca l am inselat si regret da oricum prietenu meu nu o sa afle asta vreo data.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Asa se intampla cand esti ametita de la bautura si baiatul e smecher nu iti face griji si sterge intrebarea asta ca sa nu afle