| FetitsaRoz a întrebat:

Heii TPU, cam suparata...sad
Am stat impreuna cu un baiat acum cam 2-3 luni.Si dupa ne-am despartit, acum imi este dor de el si nu prea stiu ce sa fac.
Eu sunt sigura ca lui nu-i mai place de mine dar...cand vine pe la mine pe la banca face asa...Sta 1 minut, mai sta si ma priveste 5 secunde si eu pe el si tot asa pana pleaca.sad
Mi-e frica sa ii spun ca de 1 saptamana si cateva zile numai la el ma gandesc.
Help.

Ps:Scuze daca am scris dar sunt prea indragostita.laughing

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Sa inteleg ca sunteti colegi de clasa. Vrea sa verifice cam cat de mult esti interesata de el, dupa care multumit, pleaca. Nu face greseala sa-i spui ca te gandesti numai la el pentru ca ii vei aduce inca o confirmare.

Daca totusi ai vrea sa mai existe ceva intre voi, mergi pe indiferenta. Priveste-l 2 secunde apoi intreaba-l de ce se uita si nu astepta raspunsul, ocupa-te cu altceva. Nu-i da atentie, va functiona.

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Convorbirea e singura metoda, de a gasi o solutie.winking

Răspuns utilizator avertizat
| dyyva a răspuns:

Eu cred ca si el inca te mai iubeste daca vine mereu la tine la banca. ar trebui sa-ti iei inima in dinti si sa-i trimiti un sms si sa-i zici sa va impacati

| fobieAscunsa a răspuns:

Lasal daca nu-i place de tine sau invers oricum mai sunt multi baieti pe lumea asta