| skyisnottheLIMIT a întrebat:

Heii TPU! Cu ceva timp in urma am intalnit un baiat la mare. Timp de o saptamana ne.am distrat, a fost super, doar ca am inceput sa ne placem a fost si un sarut la mijloc. dar problema este ca atunci nu am realizat ca suntem din orase diferite si ca vom suferi sad. Acum imi este foarte dor de el si cred ca nu mai simte nimic pentru mine sad. Credeti ca ar trebui sa. l uit sad

Răspuns Câştigător
| NoNameMe13 a răspuns:

Da, ar trebui sa-l uiti. El e baiat si o sa isi gaseasca alta prietena in scurt timp. Distanta te va macina daca nu il vei uita. Cel mai bine ar fi sa il uiti, pentru ca si el, cel mai probabil va face acelasi lucru.

5 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Da mai.sincer imi pare rau ca iti zic asta. Trebuia sa va ganditii mai bine.Nu trebuie sa regreti macar poti spune ca a fost o saptamana pe cinste si ca te-ai distrat la maxim. Asta e. Incearca sa gasesti un prieten din orasul tau. Sa vezi ca o sa fie bine. Daca mai ai nevoie spune-mi sa iti las mesaj cu id meu tongue :X Te pup ai grija de tine love struck

| Alina_9354 a răspuns:

Eu cred ca pentru el a fost o "aventura" de o vara cum se spune, nu merita sa suferi dupa cineva care sunt sigura ca nici nu se mai gandeste la tine! E greu sa fii cu cineva de la distanta cand nu va cunoasteti prea bine... Daca erau la mijloc 2-3 ani de relatie te sfatuiam sa lupti pentru iubirea voastra dar asa pentru ce sa lupti?

| albrosie a răspuns:

Da din pacate 99% din relatile la distanta nu au succes maibine uital sau vindeti apartamentul si du-te dupa el una din 2 e alegere ta

| Roxanaaaa a răspuns:

Incearca sa il uiti, o sa mai intalnesti o groaza de baieti, cce daca a fost un sarut la mijloc, exista multi baieti care chiar o sa te merite. Succes!

| Ayshee a răspuns:

Da,de preferat.