| AdeElLl a întrebat:

Heii... am si eu o intrebare mai delicata zic euhappy
Sunt cu un baiat de vreo 2 saptamani nu e asa frumos dar tine la mine, la inceput am zis sa stau cu el o saptamana si dupa gata dar de la un timp am inceput sa tin la elstraight face cand ma gandesc la el sau cand il sarut simt un gol in stomaclaughing) si o senzatie naspastraight face
Ce credeti sa stau cu el? app se intelege bine cu prietenele mele si ma deranjeaza ca vorbeste cu ele...Asutati.ma si pe mine cu un sfat

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Da, si daca nu esti sigura ca il placi, lasa-l sa te cucereasca de tot, nici n-o sa observi.
E usor sa iubesti pe cineva care te iubeste. smug

| BrokenArrow a răspuns:

1. Dacă incepi să simţi ceva pentru el, normal că ar trebui să fii in continuare cu el thinking
2. Faptul că te deranjează că vorbeşte cu ele inseamnă că guşti şi tu din gelozie. Dar stai calmă, asta doar iţi demonstrează că incepi cu adevărat să il placi. Şi doar pentru că vorbeşte şi cu alte fete nu ar trebui să te ingrijorezi. Dacă ar sta/vorbi numai cu tine, ar deveni cam plictisitoare situaţia, don't you think? :-s

| Cristina_Temelie_1990 a răspuns:

Daca vb cu alte fete nu inseamna ca nu tine la tine. Daca simti un gol in stomac inseamna ca ai inceput sa simti ceva pentru el.
Bafta multa! Sper sa te fi ajutat