| Micutzathateiubeste a întrebat:

Heii TPU! Cum pot sa trec mai repede peste o despartire, m-am desparti de prietenul meu care ma ranit enorm si vreau sa-l uit plang pe fiecare seara. Ne-am certat de multe ori si acum sa ajuns la o despartire il iubesc si din cauza ca ne-am despartit plang, el mi-a spus ca inca tine la mine si ma raneste mai mult vreau ceva sfaturi sa-l uit nu mai suport sa plang,,,,,,
Funda!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu merita sa plangi dupa cineva care te a ranit chiar daca il mai iubesti mai bine uita-l si fa-ti alt prieten, distreaza-te ca o viata ai

| sabin89 a răspuns:

Cui pe cui se scoate. Fa-ti urgent un alt prieten si o sa vezi ca nu o sa mai simti nimic pentru celalalt.