| BeHappyLikeMy a întrebat:

Heii TPU:* Cum sa fac ca baiatul pe care il plac sa ma placa. In plus e prieten bun cu fratele meu. Sfaturi despre cum sa ma comport, cum sa ma imbrac etc. Va rog sa ma ajutati. Funda:* PS:NU vreau raspunsuri de genu: dragoste cu forta nu se poate.:* laughing)

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Eu zic sa ii spui fratelui tau si sa ii bata el un apropo! Te pup!

| BeHappyLikeMy explică (pentru Cristiann25):

Multumesc asa o sa fac. Si eu te pup!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai nevoie de sfaturi gen, cum sa te comporti sau cum sa te imbraci, ai nevaie doar de bafta: sa fii placuta de acest baiat, asa cum esti tu, nu cum nu esti! Sa fii iubita!

| KinderBeeeib a răspuns:

Am mai spus asta la un milion de fetite care n-au ce face si iti spun si tie : NU AI CUM SA FACI PE NIMENI SA TE PLACA.TOTUL VINE DE LA SINE.

In al doilea rand spune-i baiatului ce simti si daca nu te place treci peste si mergi la cineva care sa te placa cu adevarat pentru ceea ce esti si nu il obliga happy.

| aVicii a răspuns:

Acel baiat nu poate iubi daca tu nu esti "frumoasa" parerea mea este sa iesi cu el pe afara, dar l-ai intrebat daca te place?

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns:

Esti in friendzone, nu poti face nimic, stiu cum este sad