| OtipaOarecare a întrebat:

Am si eu o problema, poate ma ajuta cineva...
Cunosc un baiat, e mai mare ca mine cu un an. Ma place de mult timp, chiar si un coleg mi-a spus recent ca el ma place si zice ca sunt frumoasa, "buna" si nu stiu ce. Eu il urasc, sincer acum!

Acel coleg mi-a mai spus ca tipul ala, adica X, a spus niste prostii de mine si nu poate folosi limbajul( pervers). O fosta prietena de a lui X mi-a povestit ca era cat pe-aci sa intretina un act sexual cu el, desigur fara voia ei si mai multi mi-au spus ca e in stare de asa ceva daca vede vreo "bunaciune" doar ca deoarece era inca virgina si nici intr-o relatie serioasa i-a dat papucii si a fugit. Mda, mi-am dat seama pentru ce ma vreastraight face

Chestia este ca trebuie sa merg la o petrece cu gratar duminica seara si ma duc singura. Chiar daca ma intalnesc si cu doua prietene de ale mele acolo, totusi vine si el cu toata gasca. Mi-e putin cam frica de el, e super pervers si imi cam face avansuri, dar nici nu pot sa lipsesc, e important pentru prietenii mei.

Ce sa fac acum? Tipul asta chiar ma sperie si nu vreau sa ma trezesc cu " surprize, surprize". Mai pe scurt: mi-e frica.
Va rog, fara sa nu ma luati la misto... Daca vreti asta, mai bine nu imi raspundeti, e mai bunhappy

Răspuns Câştigător
| Earthroot a răspuns:

Daca arati un caracter slab,frivol,nesiguranta,mai rau ai sa faci,il incurajezi doar sa profite de slabiciunea ta. Daca esti mai sigura pe tine e mai bine, ca atunci nu o sa aiba el tupeu sa te asalteze, deci sa-ti pastrezi calmul ar fi de preferat, dar cine stie, tipu poate avea probleme la cap si sa aiba nevoie de ajutor.Sau putina educatie ca poate nu a primit, depinde si ce varsta aveti.Cateodata e mai eficient sa infrunti pradatorul decat sa fugi.

1 răspuns:
| OtipaOarecare explică:

Fara sa ma luati la misto, scuze greselabig grin