| Stephh a întrebat:

Heii TPU! Dacă puteţi să-mi daţi un sfat, vă rog mult! Este urgent.
Deci : O 'prietenă' a spus tuturor că eu plac un băiat, iar eu m-am simţit penibil... După acel băiat m-a sunat şi ieri, şi azi, iar eu n-am răspuns, de frică.Nu ştiu de ce.Acum, băiatul care mă place, dar sentimentul nu este reciproc, a început să mă insulte, şi nu ştiu de ce.Credeţi că de la asta? Nu ştiu ce să mai fac. Dacă luni toţi o să fie contra - mea ...Eu sunt o fire mai sensibilă, timidă.şi mna.Mulţumesc celor care o i-au în serios.

5 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Raspunde-i baiatului la telefon sa vezi ce are de spus. daca spune ceva ce nu-ti convine ii spui cu frumosul ca prietena ta a facut doar o gluma proasta. daca iti place intr-adevar de el si iti da si el semne ca te place discutati, poate va imprieteniti

| MentalHolocaust a răspuns:

POi ar trebui sa ii explici ce s-a intamplat si sa ii spui asazisei"prietenei tale" sa numai faca faze din astea ca te face de ras si iti strica prieteniile si tot tu esi vazuta de rau.

| Stephh explică (pentru MentalHolocaust):

Pai asta încearcă ea să facă.

| ButONaSirynuKA a răspuns:

Uite cea mai dureroasa replica pentru guralivi este indiferenta

| BiaBianca33 a răspuns:

Buna, daca baiatul te-a insultat inseamna ca e un derbedeu care nu merita atentie, trateaza totul cu indiferenta, doare cel mai tare :*
succes luni!