| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! In noiembrie am avut contact sexual neprotejat. Nu stiu daca eram in perioada fertila sau nu pentru ca am un ciclu foarte neregulat chiar sunt luni in care nu imi vine. In noiembrie imi venise pe 3 si facand sex neprotejat ma gandeam ca poate am ramas insarcinata deoarece in decembrie nu mi-a venit pe 3 si mi-a venit pe 22 asa ca ma linistisem. Acum suntem in 25 si iar nu mi-a venit si unele persoane mi au spus ca stiu cazuri de fete care au avut menstruatie si erau insarcinate. E adevarat asa ceva?

3 răspunsuri:
| Kanajambe69 a răspuns:

Exista cazuri, rare ce-i drept, dar socotind faptul ca menstruatia ta este neregulata, poti sa stai linistita. Daca vrei liniste totala, cumpara-ti un test de sarcina.

| refresh1 a răspuns:

S-ar putea sa mori, du-te la doctor

| AllyAllina a răspuns (pentru refresh1):

Extraordinar. Nu si are rost comentariul tau