| Alinaaaapp a întrebat:

INTREBARE PRELUATA
Buna! Am si eu o mica problema. Prima menstruație am avut-o in noiembrie, decembrie...nimic, apoi neregulat pana în iunie (sau poate a fost o coincidenta că mi-a venit si in iunie si in iulie pe 3). Luna asta...nimic. Ma simt super obosita, mi-e rau (in special dimineata). Nu am avut contact sexual cu nimeni, dar am mai auzit cazuri in care fetele au ramas insarcinate, spre exemplu, asa: fratele/ tatal a facut dus si pe cada a ramas sperma iar apoi fata a facut o baie si BOOM. Sperma a ajuns in vaginul ei. Nu stiu daca ar putea fi adevarat. Am nevoie de ajutorul vostru!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E o prostie ce ai auzit nu se ramîne insarcinata daca sperma este in cada deoarece sperma in contact cu aerul moare devine inactiva, pentru a ramane insarcinată este nevoie de contact s e...ual in vagin, si va ramîne insarcinata doar daca femeia este in perioada fertilă altfel nu, iar pentru starile tale de rau si oboseală mergi la medic sa ti faci analize ar putea fi din cauze hormonale, ce varsta ai?

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Tu chiar ai pus botul la vrajelile alea?